ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Témy
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

inzercia

24.04.2011

Veľkonočné ráno. Vždy znovu.

Mária Kohutiarová

Všetky tie naše okamihy života sú ako v nekončiacom kruhu: začiatok, nádej, nejaký ten dej, zápletka, pád, rozuzlenie deja... a možno aj to morálne poučenie. Len ten, kto zažil hlboký pád, veľkú bolesť, ranu zrady a samoty, vie, aká je tma pochovaných šancí a pokusov. Niekedy sa zdá, že to už nemá žiadnu cenu. Z tohto dna sa už nepostavím, hovoríme si.

čítaj viac...viac...

24.04.2011

Kritériá, podľa ktorých je program či hra vhodná pre dieťa

zodpovedne.sk

Pred nedávnom sme uverejnili článok o potrebe prevencie závislosti dieťaťa od počítača. Dnes sa zameriame na kritériá, podľa ktorých sa určuje, či je daná hra/program vhodný pre dieťa istého veku.

čítaj viac...viac...

22.04.2011

Vplyv počítačových hier na dieťa

Dagmar Mozolová, redakcia

Kde je pomyselná hranica toho „zdravého“, únosného používania počítača a kde už vzniká negatívny vzťah, či dokonca sa kladú základy závislosti? Dá sa to určiť?

čítaj viac...viac...

21.04.2011

Deň rodiny. Ako sme ho zažili minulý rok.

Cecília

Veľmi som tam chcela ísť, ale ako tam dostať ostatných členov mojej rodiny? Po preštudovaní plagátika som pochopila. Cez históriu a pamiatky. Tie sú blízke manželovi, dcére i obom doma prítomným synom. A tak hurá! Prišiel deň „D“ a päť členov našej rodiny fujazdilo do Košíc.

čítaj viac...viac...

20.04.2011

Začíname papať v kocke (nedojčené deti)

Dagmar Mozolová

Ako zavádzať nové potraviny do stravy nedojčeného dieťatka, všetko v prehľadnej tabuľke. Prvé príkrmy, kedy chlebík, jogurt, ktoré ovocie a zeleninka je kedy vhodná. Odborná konzultácia k článku MUDr. Katarína Babinská, PhD., odborníčka na výživu.

čítaj viac...viac...

17.04.2011

Veľkonočné zvyky

redakcia

Článok plný návodov na maľované vajíčka, voňavú kuchyňu či koláč, veľkonočné veršíky, tradície, požehnanie veľkonočných jedál...nechajte sa inšpirovať.

čítaj viac...viac...

15.04.2011

Sprievodca detskými autosedačkami

redakcia

Prehľadný sprievodca o detských autosedačkách ponúka najdôležitejšie informácie, ktoré je dobré poznať pred výberom autosedačky pre vaše dieťatko.

čítaj viac...viac...

14.04.2011

Hand made: Nemusíte chodiť do kvetinárstva...

Mária Kohutiarová

ak chcete mať na stole peknú jarnú výzdobu a dokonca vás to nemusí stáť ani veľa. Niekedy stačí vynachádzavosť a trošku tvorivosti na to, aby sme mali na stole to, čo v kvetinárstve stojí dosť.

čítaj viac...viac...

11.04.2011

Mám x-té dieťa v 40.tke

Vivat Kofein

Mojim kamarátkam mäkli chrupavky v kolenách a začali rozprávať o dve oktávy vyšším hlasom, keď sa nakláňali nad moje najnovšie Peg Perego . Takmer vždy bol sprievodným javom povzdych a súvetie “ Aj ja by som ešte jedno chcela, ale….”.

čítaj viac...viac...

11.04.2011

Tak toto si o nás myslíte.

eva/ redakcia

Akokoľvek tvrdá spätná väzba je vždy príjemnejšia ako „väzba zákonná“:), povedali sme si ešte v januári, a uverejnili anketu , v ktorej si nastavujeme prostredníctvom vás zrkadlo. Že ste zvedaví, ako tento web ľudia vidia? :)

čítaj viac...viac...

inzercia