ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Témy
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

inzercia

17.04.2011

Veľkonočné zvyky

redakcia

Článok plný návodov na maľované vajíčka, voňavú kuchyňu či koláč, veľkonočné veršíky, tradície, požehnanie veľkonočných jedál...nechajte sa inšpirovať.

čítaj viac...viac...

15.04.2011

Sprievodca detskými autosedačkami

redakcia

Prehľadný sprievodca o detských autosedačkách ponúka najdôležitejšie informácie, ktoré je dobré poznať pred výberom autosedačky pre vaše dieťatko.

čítaj viac...viac...

14.04.2011

Hand made: Nemusíte chodiť do kvetinárstva...

Mária Kohutiarová

ak chcete mať na stole peknú jarnú výzdobu a dokonca vás to nemusí stáť ani veľa. Niekedy stačí vynachádzavosť a trošku tvorivosti na to, aby sme mali na stole to, čo v kvetinárstve stojí dosť.

čítaj viac...viac...

11.04.2011

Mám x-té dieťa v 40.tke

Vivat Kofein

Mojim kamarátkam mäkli chrupavky v kolenách a začali rozprávať o dve oktávy vyšším hlasom, keď sa nakláňali nad moje najnovšie Peg Perego . Takmer vždy bol sprievodným javom povzdych a súvetie “ Aj ja by som ešte jedno chcela, ale….”.

čítaj viac...viac...

11.04.2011

Tak toto si o nás myslíte.

eva/ redakcia

Akokoľvek tvrdá spätná väzba je vždy príjemnejšia ako „väzba zákonná“:), povedali sme si ešte v januári, a uverejnili anketu , v ktorej si nastavujeme prostredníctvom vás zrkadlo. Že ste zvedaví, ako tento web ľudia vidia? :)

čítaj viac...viac...

06.01.2011

Trojkráľové zamyslenie

MikSa

Ako býva v našich krajoch zvykom, na Troch kráľov sa posväcujú a požehnávajú domy a príbytky a na horné veraje dvier sa kriedou napíše: 20 C + M + B 14. Viac ako inokedy si uvedomujem hodnotu toho, že sme u nás doma všetci pospolu, čo je veľká radosť a dar a že sa tešíme zdraviu a chceme spolu žiť v láske a v svornosti aj naďalej.

čítaj viac...viac...

17.11.2010

Ano. Som TÁ matka z Auparku.

Karin K.

„No to nepochopím, tie dnešné matky. Vysedávať s deťmi v nákupných centrách, namiesto toho aby.... Chudence deti.“ Dvojica „dobre udržiavaných“ dôchodkýň pohŕdavým pohľadom ponad plece komentuje zátišie : „2 matky s deťmi v Auparku“. Ako literárne kritičky po divadelnom predstavení.

čítaj viac...viac...

20.07.2010

Spíte s vašim babetkom spolu v jednej posteli?

redakcia

Z amerických filmov poznám "obrázky" novej postieľky v samostatnej ružovej izbe čakajúcej na novorodenca. Aj u nás sa už veľa diskutovalo či mať babetko pri sebe v posteli, alebo nie. Čo hovoria výskumy?

čítaj viac...viac...

04.03.2010

Ako dávame na Slovensku mená

eva/ redakcia

Jedna vec je, ako chceme a budeme svoje dieťa volať doma, medzi svojimi. Druhá vec je, že meno musí mať svoju tzv. „úradnú podobu“. Je to taká podoba rodného (krstného) mena, ktorá sa môže použiť pri zápise mena do matriky (knihy narodení) a takto ho potom musíme používať v úradných listinách, dokumentoch.

čítaj viac...viac...

01.05.2008

Je iná

Mária Kohutiarová

Možno iné dieťa by sa zľaklo a švihlo si, ale to naše len zažmurká, urobí opičí bezstarostný úsmev a na znak pochopenia sa takým istým pohybom nohy akurát vo spiatočnom garde pokúša vrátiť ponožku späť na miesto pôvodného výskytu. Rýchlosť nepresahuje dobre trénovaného slimáka.

čítaj viac...viac...

inzercia