ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

23.04.2016

Prečo naše nadšenie z rodičovstva opadáva?

Mária Kohutiarová

Toľko nadšenia! Je jedno, či je prvé či tretie, tá eufória z narodenia malého a bezbranného drží kohokoľvek veľmi dlho. Opatrujeme ho, chránime, babušíme, mojkáme, rozmaznávame, hneváme sa na hluk, smrad ... ale potom akosi nadšenie opadáva.

čítaj viac...viac...

22.04.2016

Jedálniček dojčiacej šestonedieľky

Mária Kopčíková

To, že dojčím dieťa, neznamená, že budem po celý ten čas na veľmi striedmej a „bezproblémovej“ strave. Spíšem si zoznam jedál, ktoré mi robia dobre, chutia mi, aby som stále nešpekulovala, čo môžem a čo nie.

čítaj viac...viac...

21.04.2016

Cyklosedačky pre malé deti

redakcia

S rodinnými bicyklovačkami netreba vyčkávať, kým sa naše dieťa naučí samé bicyklovať. Stačí nám cyklosedačka alebo prívesný vozík za bicykel a môžeme vyraziť. Od akého veku dieťatka sú cyklosedačky vhodné? Voziť vpredu alebo vzadu, čo je bezpečné?

čítaj viac...viac...

20.04.2016

Vyhrajte dizajnový vitamínový balíček pre svoje deti!

redakcia

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte dizajnový retro kufrík The Simpsons z limitovanej edície v ružovom “Lisa” a modrom “Bart” prevedení. A v kufríkoch The Simpsons Multivitamín želé a The Simpsons Multivitamín + kolostrum, výživové doplnky pre deti od 3 rokov.

čítaj viac...viac...

20.04.2016

8 aktivít pre dvojročných

Mária Kopčíková

Deti chcú byť v tomto veku samostatnejšie a nezávislé, no nie vždy na túto samostatnosť majú už dosť skúseností a kompetencií. Rodičia by mali poskytnúť dosť priestoru na získavanie jednotlivých zručností, ako aj veľa podpory, aby dieťa postupne zvládlo svoje „vývinové úlohy“.

čítaj viac...viac...

19.04.2016

Ako si pokaziť svoje dieťa v desiatich ťahoch

MikSa

Výchova detí je nepochybne veľkým umením. Je to nádherná ale nesmierne ťažká úloha, ktorú môžeme ľahko "zbabrať". Podčiarknuté, zhrnuté, takto si môžeme pokaziť dieťa v desiatich ťahoch:

čítaj viac...viac...

18.04.2016

7 tajomstiev, ktoré skrývam pred svojimi deťmi

Kara Gorski

Aj vy máte svoje tajomstvá, o ktorých vaše deti netušia? Kara Gorski je spisovateľka, blogerka a mama, ktorá prežila rakovinu prsníka. Toto je jej 7 tajomstiev, ktoré skrýva pred svojimi deťmi. Možno sa v niektorých nájdete aj vy.

čítaj viac...viac...

17.04.2016

Otestujte sa: IQ test pre otecka - začiatočníka

Katie

Cítite sa fundovaný? Menežérsky prístup? Veď dieťa je tiež len projekt? Odpovedzte na otázky v teste a zistíte, na akom ste leveli a či ste ako "tata" naozaj v obraze.

čítaj viac...viac...

16.04.2016

Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním

Kristína Kováčiková

Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?

čítaj viac...viac...

15.04.2016

V kaši Nestlé je nebezpečný atropín. Sťahuje sa z trhu!

Mária Kopčíková

Informovala o tom Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia Českej republiky (SZPI). Zároveň nariadili spoločnosti dm drogerie markt s.r.o. stiahnuť z celej trhovej siete potravinu Nestlé nemliečna kaša osemzrnná.

čítaj viac...viac...

inzercia