inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

27.06.2015

Tipy na túry v Tatrách pre rodiny s deťmi

redakcia

Premýšľate aj vy o výlete do Tatier? Zvládnete to aj s kočíkom! Prečítajte si, ktoré túry sú vhodné pre ktorý vek dieťaťa. Máme pre Vás tieto tipy s kočíkom, pre deti, ktoré sú v predškolskom veku aj pre školákov.

čítaj viac...viac...

26.06.2015

Viete, že aj škôlkari majú svoje vysvedčenie?

Zuzana Špačková

Deti v materských školách nedostávajú vysvedčenia ako ich veľkí kamaráti zo školy. Ale aj napriek tomu isté hodnotenie dieťaťa existuje. Hodnotenie – pedagogickú diagnostiku robia učitelia MŠ.

čítaj viac...viac...

25.06.2015

Lidl tip – plienky do vody

PR

Ak sa chystáte na verejné kúpalisko, nezabudnite pre svojich drobčekov okrem plaviek pribaliť aj špeciálne plienky do vody, aby sa na vás ostatní návštevníci nepozerali krivým pohľadom, keď sa s nimi pôjdete kúpať.

čítaj viac...viac...

25.06.2015

Dokedy má dieťa spať cez obed?

Mária Kohutiarová

Mnohí rodičia majú predstavu, že ak nebude spať ich dieťa cez obed, zaspí večer rýchlejšie. Je to omyl. Vyčerpané dieťa po celodenných aktivitách bez odpočinku zaspáva oveľa dlhšie, nepokojnejšie a ani ťažko vybojovaný spánok nie je pokojný.

čítaj viac...viac...

24.06.2015

Soor alebo žabka – biely povlak v pusinke bábätka

Mária Kopčíková

Pozná to veľa mamičiek malých bábätiek. V ústočkách a na perách dieťatka sa objaví biely povlak a nie je to zvyšok mliečka, nedá sa ľahko utrieť. Je to múčnivka – žabka – odborne soor alebo kvasinková infekcia. Často sa objavuje u malých bábätiek, ktoré ešte nemajú dobre fungujúci imunitný systém.

čítaj viac...viac...

23.06.2015

Ryba z bublinkovej fólie

Zuzana Špačková

Bublinková fólia sa dá využiť rôzne. Či už si ju detičky praskajú alebo niečo do nej balia alebo si z nej niečo môžu vyrobiť. Napríklad aj rybku. Bublinky, ak sú ešte plné vzduchu, po natretí farbou vytvoria rybke šupiny.

čítaj viac...viac...

23.06.2015

S cukrovkou v škôlke

Zuzana Špačková

Diabetické dieťa musí mať individuálny prístup. Je to veľká zodpovednosť, aby všetko sedelo tak ako má. Dohliadnuť na to, aby sa dieťa nedokrmovalo keksíkmi, či čokoládkami. Pri pobyte vonku treba sledovať, aby dieťa nebehalo. Učitelia vytvárajú pre tieto detičky inú aktívnu činnosť.

čítaj viac...viac...

22.06.2015

Kto z koho, alebo ako bábuška vnúčika zvláda

videjko

Aj u vás si vezme sem tam babička vnúčika na prechádzku? A máme my tušenie, ako sa im v tom svete spolu darí?

čítaj viac...viac...

22.06.2015

Chcete mať pobožné prsia?

Takakika

Nikdy som nevyzerala dievčenskejšie ako teraz. Som totálny plochodrážnik. “Ako som prestala dojčiť, nemám žiadne prsia, pozri,” hovorím mužovi. “Kde?” on na to.

čítaj viac...viac...

22.06.2015

10 zábavných morských aktivít s deťmi v Chorvátsku

Kika Kováčiková

V Chorvátsku máte čokoľvek, po čom srdce piští: od komercie, diskoték, kolotočov, cingrlátok, preplnených pláží hlava na hlave... až po divočinu, Robinsona bez jednej paličky signálu na mobile, opustených majákov uprostred mora. Vyskúšajte napríklad...

čítaj viac...viac...

inzercia