ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

12.12.2015

Pravá maslová. Vianočka.

Mária Kohutiarová

Pred jej upečením a hlavne aj pletením majú mnohé ženy rešpekt. Tak poďme na to spolu. Máme pre vás lopatistickú fotoreporáž, aj dobré grify, ako to určite tento rok zvládnete.

čítaj viac...viac...

11.12.2015

Máte raDOSŤ z pečenia s deťmi?

Alenka z ríše Divov

Na tradičné vanilkové rožteky budete potrebovať: 3x toľko múky ako píšu na recepty.sk, 1 veľké maslo (neráta sa to, čo máte na hlave), 2x Ibalgin extra, 1 staršie dieťa v zálohe, 1 kýbel, 2 handry, šrobovák, 1 kg pracieho prášku Ariel.

čítaj viac...viac...

10.12.2015

Vianočné menu pre najmenších

MUDr. Katarína Babinská, PhD.

Tradičné vianočné pokrmy – kapustnica, majonézový šalát a vyprážaná ryba - nie sú pre dieťa vhodné. Väčším - takmer ročným drobcom - môžeme pripraviť sviatočné menu v „detskej verzii.“

čítaj viac...viac...

09.12.2015

Dojčenská voda RAJEC prináša pitný režim deťom „na mieru“

PR

Práve na najmenších myslí dojčenská voda Rajec najviac – preto teraz prichádza s unikátnym 0,33l balením s detským uzáverom s membránou, určeným pre pitný režim detičiek. Mamičky iste poteší, že sa nič nevyleje a deti konečne dostanú vodu, určenú presne pre malé rúčky!

čítaj viac...viac...

08.12.2015

Mocný príbeh: mama, ktorej zomrelo bábätko, darovala 350 litrov materského mlieka

Annie

Amy bola zo straty bábäta zničená, celkom na dne. No nikto ju nepripravil na to, že po pôrode mŕtvonarodeného dieťatka sa jej bude ďalej tvoriť mlieko.

čítaj viac...viac...

08.12.2015

Ako so mnou materstvo zatočilo

TiNka

Kým pred pôrodom ma môj mužíček vo všetkom doslova obletoval, po pôrode nastala zmena o 180 stupňov a ja som nadobudla pocit, že okrem kriminálok po večerných správach ho ani iné nezaujíma.

čítaj viac...viac...

07.12.2015

Konečne pravdivá tabuľka: koľko by malo bábätko spať?

Annie

Pre niekoho je napríklad dobrá noc, keď sa bábätko zobudí iba trikrát. Trochu horšia, keď sa budí každú pol hodinku. A ozaj zlá, keď nespí vôbec. Pre takéhoto rodiča sú potom všetky tabuľky a normy na zaplakanie.

čítaj viac...viac...

06.12.2015

Moja práca ma nenapĺňa, ale platí moje účty

BeBa

Moja práca ma baví, ale účty mi nie vždy dokáže zaplatiť.. Ale keď porovnám či som bola viac šťastná vtedy, keď som žila podľa konvencií , alebo teraz, keď som sa rozhodla žiť "po svojom"?

čítaj viac...viac...

06.12.2015

10 vecí, ktoré by dieťa Marka Zuckerbergera malo vedieť o svojej slávnej rodine

Pavlínka Pavlíková

Ste jedna z najbohatších rodín sveta a pri tom aj skromná. Tato nešoféruje Lamborghini či Ferrari, ale Golf. V deň, keď oznámili svetu tvoj príchod, vyhlásili že 99% ich akcií Facebooku počas svojho života venujú na charitatívne účely.

čítaj viac...viac...

05.12.2015

Ani Mikulášovia už nie sú, čo bývali

Lexi

V hektickom predvianočnom čase sú Mikuláš aj Ježiško mojimi účinnými výchovnými poradcami a iba ich autorita zabezpečí, že krpček ide bez odvrávania spať, zúbky si umýva nielen zľava doprava, ale aj zhora nadol a celkovo sa snaží správať poslušne, ba až vzorne.

čítaj viac...viac...

inzercia