ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

26.04.2016

7 tipov, ako zabaviť celú rodinu

Silvia Paprancová

Rodinné výlety vám neujdú, ale ten, na ktorý pozýva Polus v sobotu 30. apríla, zažijete iba raz v roku. Máme pre hneď sedem dobrých dôvodov, prečo bude stáť za to!

čítaj viac...viac...

25.04.2016

Krásna fotka: 5-ročný syn zachytil, ako mama tíši chorú sestru

Annie

Malá Summer začala neutíšiteľne kašľať. Mama ju zobrala na ruky, ale čoraz viac bola hysterická. Tak obidve vyzliekla a vošla do sprchy, aby sa Summer upokojila.

čítaj viac...viac...

24.04.2016

Čo mám teraz robiť?

Mária Kohutiarová

Nemôžem ho ani nakojiť, sťažovala sa mi zúfalo do telefónu. Jej teraz už prostredný päťročný zázrak, riadna vrtuľa bez bŕzd, si to jednoducho neželá – lebo aj keď sa na súrodenca tešil, mal predstavu, že všetko bude po starom.

čítaj viac...viac...

23.04.2016

Prečo naše nadšenie z rodičovstva opadáva?

Mária Kohutiarová

Toľko nadšenia! Je jedno, či je prvé či tretie, tá eufória z narodenia malého a bezbranného drží kohokoľvek veľmi dlho. Opatrujeme ho, chránime, babušíme, mojkáme, rozmaznávame, hneváme sa na hluk, smrad ... ale potom akosi nadšenie opadáva.

čítaj viac...viac...

22.04.2016

Jedálniček dojčiacej šestonedieľky

Mária Kopčíková

To, že dojčím dieťa, neznamená, že budem po celý ten čas na veľmi striedmej a „bezproblémovej“ strave. Spíšem si zoznam jedál, ktoré mi robia dobre, chutia mi, aby som stále nešpekulovala, čo môžem a čo nie.

čítaj viac...viac...

21.04.2016

Cyklosedačky pre malé deti

redakcia

S rodinnými bicyklovačkami netreba vyčkávať, kým sa naše dieťa naučí samé bicyklovať. Stačí nám cyklosedačka alebo prívesný vozík za bicykel a môžeme vyraziť. Od akého veku dieťatka sú cyklosedačky vhodné? Voziť vpredu alebo vzadu, čo je bezpečné?

čítaj viac...viac...

20.04.2016

8 aktivít pre dvojročných

Mária Kopčíková

Deti chcú byť v tomto veku samostatnejšie a nezávislé, no nie vždy na túto samostatnosť majú už dosť skúseností a kompetencií. Rodičia by mali poskytnúť dosť priestoru na získavanie jednotlivých zručností, ako aj veľa podpory, aby dieťa postupne zvládlo svoje „vývinové úlohy“.

čítaj viac...viac...

19.04.2016

Ako si pokaziť svoje dieťa v desiatich ťahoch

MikSa

Výchova detí je nepochybne veľkým umením. Je to nádherná ale nesmierne ťažká úloha, ktorú môžeme ľahko "zbabrať". Podčiarknuté, zhrnuté, takto si môžeme pokaziť dieťa v desiatich ťahoch:

čítaj viac...viac...

18.04.2016

7 tajomstiev, ktoré skrývam pred svojimi deťmi

Kara Gorski

Aj vy máte svoje tajomstvá, o ktorých vaše deti netušia? Kara Gorski je spisovateľka, blogerka a mama, ktorá prežila rakovinu prsníka. Toto je jej 7 tajomstiev, ktoré skrýva pred svojimi deťmi. Možno sa v niektorých nájdete aj vy.

čítaj viac...viac...

17.04.2016

Otestujte sa: IQ test pre otecka - začiatočníka

Katie

Cítite sa fundovaný? Menežérsky prístup? Veď dieťa je tiež len projekt? Odpovedzte na otázky v teste a zistíte, na akom ste leveli a či ste ako "tata" naozaj v obraze.

čítaj viac...viac...

inzercia