inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

31.03.2015

Sviatky Veľkej noci - ako ich slávia kresťania?

MikSa

V kresťanskom slávení Veľkej noci je tajomstvo utrpenia, smrti a vzkriesenia nielen pripomienkou dávnej histórie, ale silou pre človeka do každého dňa, aby povstal k novému plnému životu.

čítaj viac...viac...

31.03.2015

Veľkonočné vinše

MikSa

Máme pre vás veľkonočné vinše ľudové, aj s náboženskou veľkonočnou tematikou. Inšpirujte sa. Nejaká sa isto zíde pre malého šibača alebo ako veršík na pohľadnicu či pri písaní veľkonočnej sms správy alebo mejlového priania pre najbližších.

čítaj viac...viac...

30.03.2015

Postup na patchworkové vajíčko

Slávka Kubicskóová

Praktický postup ako vytvoriť tieto krásne na patchworkové vajíčka po krokoch aj s fotografiami jednotlivých krokov.

čítaj viac...viac...

30.03.2015

5 rád pre úbohých rodičov, kontajnerov detských emócií

Takakika

Nikto sa nevenuje úbohým rodičom, ako majú ventilovať ten vreskot a vôbec skutočnosť, že ich úloha je byť hromozvodom svojmu malému dieťaťu, ktoré sa ešte učí narábať so svojimi emóciami. Ale čo my, čo máme robiť my? Pomooooooc!

čítaj viac...viac...

29.03.2015

Veľkonočné omaľovánky

Silvia Bodláková

Veľká noc sa blíži, poďte si vymaľovať omaľovánky s veľkonočnými motívmi. Stačí ich vytlačiť a potom už len vyfarbovať a vyfarbovať a vyfarbovať.

čítaj viac...viac...

28.03.2015

Belgické škôlky – žiadne prezuvky ani tepláčiky

Zuzana Špačková

V čom prídu deti do škôlky, v tom sú celý deň. A ktoré deti spia, tak spia stále v tom istom oblečení. Buď sa zložia v nejakom oddychovom kútiku, alebo je celkom bežné, že detičky zaspia na stoličkách na chodbe.

čítaj viac...viac...

27.03.2015

Kedy a ako ich uložiť poobede spať

MikSa

Malé deti poobedňajší spánok či aspoň oddychovanie v postieľke potrebujú, akokoľvek sa tomuto odchodu do ríše snov zubami-nechtami bránia. Koľko by mali spať? Kedy ich ukladať?

čítaj viac...viac...

27.03.2015

Tvoríme s deťmi: Brmbolcový baranček

Zuzana Špačková

Máte doma nejakého chlpáča? A takého, čo nepúšťa chlpy a dá sa posadiť na parapetnú dosku? No, brmbolcového barančeka určite doma ešte nemáte. Urobme si ho s deťmi spolu a začnime tak s veľkonočnou výzdobou...

čítaj viac...viac...

26.03.2015

30 krátkych básničiek o jari

Zuzana Špačková

Ešte včera bola zima, a dnes je už pekná jar, Poberaj sa, starec marec, Ta, kam išiel február... 30 básničiek o roztopenom snehu, o prvých kvietkoch, o slniečku a všetkom, čo k jari patrí.

čítaj viac...viac...

25.03.2015

Cvičme v rytme!

Mária Kopčíková

Ako huby po daždi objavili rôzne cvičiteľky a rôzne „gymy“, s rôznou náplňou, niekedy s veľmi diskutabilne kvalifikovanými ľuďmi, ktorí cvičenie vedú. Vždy si overte vzdelanie lektorky/lektoriek, ak má niekto víkendový kurz, zrejme nebude tak fundovaný ako človek, ktorý sa pohybovému vývinu detí venuje niekoľko rokov.

čítaj viac...viac...

inzercia