ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Témy
inzercia

Pestúnska rodinkaAktuality

Našim cieľom je vytvárať priestor pre rodinné riešenia pomoci deťom, ktoré sú ohrozené životom mimo rodinu. Oslovujeme ľudí, ktorí sami zvažujú cestu náhradného rodičovstva. Sme presvedčení, že každodenné rodinné rituály tvoria najdôležitejšie chvíle detstva.

čítaj viac...viac...

7 magických rokov

Čo deti naozaj potrebujú? Je ich výchova celkom samozrejmá vec? Čo sú dôležité momenty vo výchove detí? Rodičia sú v prvých rokoch vývoja detskej psychiky nenahraditeľní a absencia rodinného prostredia v tomto období spôsobuje trvalé a rozsiahle problémy v ďalšej existencii dieťaťa.

čítaj viac...viac...

Vzali by ste si dieťa z domova?

Na Slovensku je 6000 opustených detí. Je ich toľko, že by sa nimi naplnili paneláky a domy jedného menšieho slovenského mestečka. Tak veľa detí, ktoré nedrží za ruku pri zaspávaní mama! Vzali by ste si také dieťa domov?

čítaj viac...viac...

Príbehy pestúnskych rodín

Pestúni. Títo ľudia dokazujú svoje morálne kvality schopnosťou darovať rodičovskú starostlivosť a akceptovať pritom špecifické potreby prijatých detí. Svojim citlivým prístupom tak znamenajú pre ne skutočnú a často jedinú nádej.

čítaj viac...viac...

Uspávanie

Poďme sa spolu rozprávať, ako uspávame naše deti Ako ste to zažili v svojom detstve? Ako ste si to predstavovali, ked ste na vaše dieťa čakali? Ako to žijete dnes? Čo je krásne, čo je nové, čo je tažké, čo vás hnevá, čo vás rozosmúti, čo vás dojme?

čítaj viac...viac...

inzercia