ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Témy
inzercia

Pre oteckov

18.10.2016

Fotka: „Toto znamená byť ockom“

Annie

Ocko je celkom mokrý, až do holej kože zmokol, len aby jeho syn ostal suchý a chránený pred dažďom. O tom to rodičovstvo je.

čítaj viac...viac...

19.06.2016

Môžem sa ťa niečo spýtať, ocko?

redakcia

Otec sa už začínal hnevať: „Ak si odo mňa pýtaš peniaze, pretože chceš zase nejakú hlúpu hračku alebo podobný nezmysel, choď radšej rovno spať. A porozmýšľaj, prečo si taký sebecký.

čítaj viac...viac...

14.06.2016

Materinský pud slobodného otca

Bernard

Som slobodný otec 11-ročnej dcéry, s ktorou žijem sám už štyri roky. Často okolo seba počúvam, ako ľudia hovoria, že musí byť pre muža veľmi náročné vychovávať dieťa. Ja si to nemyslím.

čítaj viac...viac...

26.01.2016

Je sa čím chváliť, keď otecko vymieňa plienku? (+video)

Takakika

Jeden by si mohol myslieť, že výmena pokakanej plienky je najobľúbenejšou disciplínou celebritných tatinkov. Ani Mark Zuckerberg neodolal a nechal sa zvečniť v póze starostlivého, o prebaľovací pult sa opierajúceho tatinka s plienočkou na krku.

čítaj viac...viac...

30.11.2015

Video: Tato ostal sám doma s bábätkom

redakcia

Spomínate si na prvýkrát, keď ste nechali svoje bábätko na starosť tatinkovi a vy ste išli konečne niekam von z domu? Pozrite si vtipné video - v hlavnej úlohe miesto "Kevina" sám doma tatinko s bábätkom :)

čítaj viac...viac...

21.06.2015

Otcovia nie sú babysitteri

Annie

Môj hnev sa stupňuje, vykričím mu kadečo, on sa tiež neštíti, chrstne mi do očí len jednu poznámku pod čiarou: že nie je žiaden „babysitter.“ A to je celá tá holá pravda lopatou po čele.

čítaj viac...viac...

18.06.2015

3 mýty o otcoch a starostlivosti o bábätká

Monika Žákovská

Chlapci vyrastajú obklopení hračkami zameranými na akciu, kým dievčatá sa stretávajú viac s hračkami rozvíjajúcimi starostlivosť. Chlapčenská skúsenosť zjavne nie je taká užitočná, čo sa starostlivosti o deti týka.To však neznamená, že muži nie sú kompetentní rodičia!

čítaj viac...viac...

26.05.2015

Vyhradené pre otcov... alebo veci, ktoré s deťmi robia iba otcovia

Súťaž

Áno, mama s deťmi, okolo nich a pre ne robí asi milión vecí, varením počnúc a fúkaním rozbitých kolien nekončiac. Ale sú aktivity, ktoré sú jednoducho vyhradené pre kategóriu otcovia a deti. No a čo, že nie sú vždy stopercentne zdraviu prospešné, dokonale bezpečné a úplne rozumné. V živote detí sú dôležité aj vzrušenie, zábava...

čítaj viac...viac...

18.06.2017

Trpí malé dieťa častou neprítomnosťou otca?

MikSa

Malé dieťa objavuje otca skôr cez pohľad, mienku a slová matky o ňom. A to je pre malé dieťa dôležité, lebo vycíti, akú hodnotu a cenu má otec v očiach matky.

čítaj viac...viac...

17.08.2014

Video: toto je tá i-výchova, tatinkovia!

redakcia

Milí tatinkovia! Nechceme rušiť pri zložitom výchovnom procese v ústrety digitálnej demencii. Len teda... ak príroda predsa len zavolá, aby nedošlo k úrazu:) O tom je aj toto milé videjko:

čítaj viac...viac...

01.06.2014

Desatoro pre (novopečeného) ocka

Maryčka Magdonova

Zabehaný, takmer na chlp presný denný režim je dobrá vec, na druhej strane je veľmi príjemné občas ho narušiť, aby sa aj tá denná rutina stala potom na chvíľu vzácnou (to sa však netýka tvojho neskorého príchodu z práce z bodu 2).

čítaj viac...viac...

19.05.2014

Žeby nám ockovia mäkli?

Lenka Tinková

Naše mamy si možno ešte pamätajú ako na nich otcovia pískali pod oknami pôrodníc. „Podobá sa na mňa?“ Kričali do okien. Našťastie sú tieto časy už dávno preč. Aj filmy kde otcovia húfne odpadávajú pri vstupe na pôrodnú sál. Zrejme nám vyrástla nová generácia odvážnych mužov alebo „nátlakových mamičiek?“

čítaj viac...viac...

inzercia
inzercia