ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
štvrtok 17.08.2017 | meniny má Milica  

Leto v čitárni pod holým nebom

Začiatok:01.06.2017
Ukončenie:07.09.2017
Miesto:Verejná knižnica Michala Rešetku
Adresa:Jaselská ulica
PSČ, mesto91101 Trenčín

Kontakt

Organizátor:Verejná knižnica Michala Rešetku
Email:
WWW adresa:www.vkmr.sk/aktuality/leto-opat-zacina-v-citarni-pod-holym-nebom.html?page_id=6632

Popis akcie

Návštevníci trenčianskej knižnice si môžu opäť vychutnávať jedinečnú atmosféru letnej čitárne. Okrem novín a časopisov v nej tento rok dostanú aj zmrzlinu.

 

Oáza pokoja v područí hradu Matúša Čáka bude tradične dostupná pre všetkých a bezplatne. Jej brány otvoríme vo štvrtok 1. júna.

 

Veríme, že čoraz kvalitnejšia ponuka služieb priláka do atraktívneho zákutia v historickom centre mesta ešte viac záujemcov ako v predchádzajúcich troch sezónach. Dvor Verejnej knižnice Michala Rešetku (VKMR) na Jaselskej ulici sa na literárnu záhradu obklopenú slnečnicami zmení každý pondelok a štvrtok od 1. júna do 7. septembra (10.00 - 16.00 h).

 

Okrem jednej horúcej, či skôr osviežujúcej novinky vo forme dezertu od suseda – zmrzlinára sa môžete tešiť na ešte atraktívne čitateľské menu, priebežne dochucované takmer päťdesiatimi titulmi periodík a knihami z burzy. Narastajúci počet denníkov, týždenníkov, obecných a mestských novín, odborných časopisov či voľno-časových magazínov uspokojí kritériá čitateľov všetkých žánrov. Výnimočná ponuka odráža predovšetkým nadštandardné vzťahy s viacerými slovenskými vydavateľstvami a partnermi. Z tohto hľadiska je pre nás najkrajším výsledkom marketingovej spolupráce obojstranný záujem o udržateľnosť projektu.


Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Mapa krajov

BA TT NR TN ZA BB PO KE


Najčítanejšie