Súťaže na rodinka.sk

Prázdninová súťaž s dm drogerie markt

 redakcia   14.07.2021   0

Leto a letné prázdniny začali! Aj vy sa tešíte a užívate si horúce slnečné dni? Alebo skôr čakáte na príjemné schladenie formou letného dažďa? Tak či onak, slniečko k letu patrí, tak si ho naplno užite. Horúce letné obdobie si vieme najlepšie užiť niekde pri vode a užívať si príjemnú pohodu. No nie vždy sa to dá.

V každom prípade, na zvládnutie tohto obdobia je dôležité dodržať pitný režim, klimatizáciu používať s rozumom, prípadne sa osviežiť studenou sprchou. Ak potrebujete opaľovací krém, snack k vode, niečo na osvieženie alebo sa chcete len tak potešiť, určite navštívte predajne dm drogerie markt alebo dm e-shop. Nájdete tam všetko, čo potrebujete! 

 

Termín súťaže:

14.- 28.7.2021

Súťažná otázka:

Ako sa volá kampaň spoločnosti dm drogerie markt, vďaka ktorej máte na celý sortiment záruku dlhodobej ceny?

O čo súťažíme:

Zo správne odpovedajúcich vyžrebujeme 5 výhercov, ktorí získajú užitočný balíček produktov zn. Denkmit od dm drogerie markt.

Denkmit nature čistiace tablety na kúpeľne, 4 g

Čistiaci prostriedok na kúpeľne v tabletách s čistiacou silou citróna je určený na rýchle, jednoduché a šetrné čistenie. Aktívne pôsobí pri znečistení vaní, umývadiel, spŕch či kachličiek a v domácnosti zaisťuje čistotu a žiarivý lesk.

Obsahuje 93 % zložiek na rastlinnej báze a 99 % ľahko biologicky odbúrateľných organických zložiek.

 

 

Denkmit nature univerzálne čistiace tablety, 4 g

Univerzálny čistiaci prostriedok v tabletách s čistiacou silou sódy je určený na rýchle, jednoduché a šetrné čistenie. Spoľahlivo zabezpečuje čistotu a žiarivý lesk v domácnosti. Vďaka čistiacej sile sódy aktívne pôsobí pri znečistení všetkých umývateľných povrchoch ako je drevo, umelá hmota a mramor.

Obsahuje 93 % zložiek na rastlinnej báze a 99 % ľahko biologicky odbúrateľných organických zložiek.

 

 

Denkmit nature osviežovač vzduchu, 75 ml

Osviežovač vzduchu s vôňou prírody a citrusu poskytuje domácnosti až 6 týždňov sviežosti. Sklenený flakón sa stane ozdobou každej domácnosti a jeho vôňa navodí príjemnú atmosféru.

 

 

Denkmit nature náhradná fľaša na čistiace prostriedky, 1 ks

Náhradná fľaša na čistiace prostriedky je skvelým pomocníkom v domácnosti. Vďaka viacnásobnému používaniu šetrí obalový materiál, pozostáva zo 100 % recyklovateľného materiálu a je vhodná na opakované používanie.

 

 

Denkmit nature univerzálny prací gél, 23 PD

Účinne chráni vlákna a farby pred vyblednutím a zošednutím a vďaka špeciálnej formule aktívne rozpúšťa škvrny. Tekutý prací prostriedok je účinný už pri teplotách 20 °C. Zloženie obsahuje až 49 % povrchovo aktívnej látky na rastlinnej báze.

 

 

 

Denkmit nature univerzálne vlhčené utierky, 50 ks

Upratovať s univerzálnymi vlhčenými utierkami s vôňou melóna je tak jednoduché a pohodlné! Špeciálna účinná formula jedným ťahom zbaví nečistôt všetky umývateľné povrchy. Vaša domácnosť tak bude okamžite hygienicky čistá, svieža a prevoňaná.

 

 

 

Denkmit vonné kapsuly do prania, 15 PD

Starostlivo vybrané zložky kapsúl zaisťujú jedinečný a intenzívny zážitok z vône. Na zaistenie dlhodobého účinku stačí pridať do prania jednu kapsulu. Sú vhodné pre všetky bežné textílie, mikrovlákno, aj športové a funkčné oblečenie.

 

 

 

Denkmit vonné vankúšiky, 4 ks

Vonné vankúšiky s osviežujúcimi perlami sa postarajú o dlhotrvajúcu sviežosť vo vašej domácnosti až po dobu 8 týždňov! Môžete ich použiť v bielizníku, skrini na topánky, komode a tiež sú skvelým pomocníkom vo vašich športových a cestovných taškách.

 

 

Odpovedajte prosím do nasledovného formulára:


Vaše meno a priezvisko:

Vaša poštová adresa:

Váš e-mail:

Váš telefón (pre kuriéra):

Vaša odpoveď do súťaže:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely vyhodnotenia a doručenia výhry. Viac informácií.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.8 z 5. Celkom 4 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Náš TIP