Súťaže na rodinka.sk

Rodinná hra Kúzlo Vianoc

 súťaž   17.11.2022   0

Dlhé zimné večery sú za dverami. Stmieva sa čoraz skôr, vonku je sychravo a vy si chcete zmysluplne užiť čas so svojimi blízkymi v teple domova. Máme pre vás tip.  Vyskúšajte spolu s rodinou, priateľmi alebo návštevou novú spoločenskú hru Kúzlo Vianoc z vydavateľstva Familium.

 

Kúzlo Vianoc je hra, vďaka ktorej si s rodinou užijete veľa zábavy a tej pravej vianočnej atmosféry. Vašou úlohou je pomôcť spoločne Márii a Jozefovi dostať sa do Betlehema. Cestou plníte rôzne úlohy a dozviete sa zaujímavé veci o Vianociach.

Kto dokáže predviesť vianočnú koledu? Kto pripraví ten najlepší vianočný nápoj? Viete prečo k Vianociam patrí vianočný stromček? A čo všetko viete o vianočnej hviezde? Vyhráva ten, kto prinesie Ježiškovi najviac darov, ktoré postrácali Traja králi a nepozorní pastieri.

Hra vám spríjemní čas adventu a vianočných sviatkov
a je inšpiratívnou a stmeľovacou aktivitou pri vianočných stretnutiach so svojimi blízkymi. Je jednoduchá na pochopenie a baví všetky generácie. Môžete ju hrať opakovane a vždy bude úplne iná. Určená je pre 2 až 16 hráčov všetkých generácií.  

Kúzlo Vianoc kúpite na www.familium.sk a v sieti kníhkupectiev za odporúčanú cenu: 26,90 €, alebo ju vyhrajte v našej súťaži :)

 

Termín súťaže:

17. 11. - 1. 12. 2022

Ceny v súťaži:

3 x Rodinná kra Kúzlo Vianoc

Súťažná otázka:

Čo je vo vašej rodine tým najväčším Vianočným kúzlom? 

Odpovedajte prosím do formulára nižšie:


Vaše meno a priezvisko:

Vaša poštová adresa:

Váš e-mail:

Váš telefón (pre kuriéra):

odpoveď

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely vyhodnotenia a doručenia výhry. Viac informácií.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.8 z 5. Celkom 5 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Náš TIP