Súťaže na rodinka.sk

Súťaž o Epigen intímne obrúsky

 redakcia   27.05.2021   0

Epigen intímne obrúsky sú svojim zložením špeciálne prispôsobené na každodennú intímnu hygienu a starostlivosť ženského tela a intímnych oblastí.

Poznáte ich? Nie? Tak neviete, o čo prichádzate...

rýchla a účinná pomoc pri začínajúcom podráždení, svrbení a pálení

špeciálne prispôsobené na dennú intímnu starostlivosť pre ženy 

pomocník, ktorý sa zmestí aj do najmenšej kabelky! :)

 

Našim čitateľkám je Epigen až dôverne známy. Až 75% slovenských žien prekonalo v živote kvasinkovú infekciu. Tá sa zvykne opakovane vracať a zbaviť sa jej môže byť náročné.

Nepríjemné svrbenie, výtok, zápach, či začervenanie slizníc často spojené s bolesťami, to sú hlavné príznaky vaginálnej mykózy. Spúšťačom môžu byť hormonálne zmeny počas dospievania, či v tehotenstve, inokedy príde bez zjavných príčin.

V našom redakčnom testovaní (celý výsledok testu si môžete pozrieť v článku: Naše čitateľky testovali produkt: Ako obstál v boji s mykózou Epigen) sa ženy - testerky zhodli na tom, že Epigen výrobky sú navrhnuté s ohľadom na špecifiká ženského tela, sú príjemné a nedráždia pokožku.

Za najpraktickejšie považujú práve Epigen vlhčené obrúsky, ktoré si možno zobrať so sebou v kabelke kamkoľvek a v prípade potreby ich tak máte vždy po ruke.

 

O čo súťažíme: 

V hre je 10x balenie Epigen intímne obrúsky.

Svojim prírodným zložením udržujú prirodzené pH intímnych častí, prirodzenú mikroflóru slizníc a intímne časti udržujú čisté. Prinášajú úľavu pri začínajúcom svrbení, pálení, bolesti a podráždení. Pocit sviežosti získate počas celého dňa. Pomocník, ktorého máte možnosť mať vždy pri sebe!

Súťažná otázka:

"Tajomstvo" Epigen intímnych obrúskov spočíva v kombinácii dvoch účinných látok, ktoré spoločne bránia množeniu vírusov, stimulujú obranyschopnosť buniek postihnutej kože, majú okamžitý utišujúci účinok a urýchľujú hojenie.

Epigen intímne obrúsky obsahujú extrakt z koreňa sladkého drievka, ktorý je známy ako glycirhizín a zároveň istú známu kyselinu, ktorá zvláčňuje, chráni a pomáha udržiavať prirodzené pH.

Súťažná otázka je: Viete, ako sa volá táto kyselina? Môžete si pomôcť nápovedou na stránke epigen.eu.

Ďakujeme za odpoveď do formulára nižšie.


Vaše meno a priezvisko:

Vaša poštová adresa:

Váš e-mail:

Váš telefón (pre kuriéra):

Vaša odpoveď do súťaže:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely vyhodnotenia a doručenia výhry. Viac informácií.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Náš TIP