Súťaže na rodinka.sk

Vyhrajte Výnimočnú knihu na zaznamenávanie detstva vášho drobca - AKO RASTIEM

  01.10.2021   0

Rodinné vydavateľstvo Familium prichádza s neopakovateľnou knihou pre začínajúci život dieťatka. Narodenie bábätka a príchod nového člena do rodiny patrí medzi tie najkrajšie okamihy každého človeka.

Uchovajte si spomienky na významné okamihy života dieťaťa od narodenia až po prah jeho dospelosti. K tomu vám pomôže nová kniha Ako rastiem.

 

♥ Najviac priestoru v knihe sa venuje prvému roku života, kedy dieťatko najrýchlejšie rastie, robí najväčšie pokroky a mení sa rýchlosťou blesku z novorodenca na batoľa.

♥ Ďalej potom obdobiu do troch rokov, kedy sa z bábätka stáva samostatne mysliaci človek, ktorý má svoju hlavičku a utvára sa jeho osobnosť.

♥ V knižke je priestor na zaznamenávanie aj ďalších rokov života potomka až do jeho dospelosti. Spočiatku budú knižku vyplňovať rodičia, neskôr sa môže pridať aj dieťa so svojimi obrázkami, zápiskami alebo fotografiami. V knižke je dostatok miesta aj na odkazy ďalších príbuzných a kamarátov.

♥ Publikácia obsahuje starostlivo vybrané otázky a originálne ručne maľované ilustrácie. Má poctivú väzbu, preto vydrží po generácie. Stane sa tak cennou kronikou detstva a pomôže uchovať najkrajšie momenty spoločného života, ku ktorým sa bude s radosťou vracať nielen hlavný hrdina alebo hrdinka, ale aj rodičia, a raz napríklad aj budúci potomkovia.

Vďaka svojmu reprezentatívnemu vzhľadu môže slúžiť ako nádherný darček k narodeniu dieťaťa. Ako rastiem kúpite na www.familium.sk  a v sieti kníhkupectiev. Odporúčaná cena: 24,90 €

Alebo ju môžete vyhrať  v našej súťaži:

 

Súťažné zadanie:

Vypýtajte si aspoň jeden z našich mejlíkov, a my vám pošleme najdôležitejšie rodičovské témy práve v čase, keď ich budete chcieť čítať.

Registrácia TU

Výhercu výnimočej knihy  AKO RASTIEM

vylosujeme vždy posledný deň v mesiaci z nových registrácii aktuálneho mesiaca.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Náš TIP