InternetujemeInternetujeme

Doplnenie alebo zmeny v profile

 eva/ redakcia   01.01.2014   0

1. Prihlásim sa

Pokiaľ som osoba statočne zaregistrovaná, mám svoje milované uživateľské meno a heslo,  ťuknem na linku PRIHLASENIE, napríklad na titulke babetko.sk (alebo kdekoľvek inde, kde sa PRIHLÁSENIE nachádza, alebo nakoniec aj v tomto článku). A ako normálny smrteľník sa prihlásim.

Zadám nick a heslo.

2. Dostanem sa do svojich nastavení

Potrebujem sa dostať do svojich vlastných údajov a nastavení. Na hornej lište fóra hľadám slovíčko "OVLÁDACÍ PANEL POUŽÍVATEĽA", na ktoré nevdojak kliknem.

Ešte raz klinem - na "PROFIL". Nie kádrový, len môj fórový.

Som v tom

Kde sa vzal, tu sa vzdal, ujaví sa mi formulár s údajmi, ktoré som pred časom pri mojej registácii o sebe prezradil/a. Ak som medzičasom zmenil/a pohlavie, prípadne iné bežné zmeny, vo formulári môžete čokoľvek pozmeniť.

Do pozornosti dávam hlavne zákonníkom práce zakázanú otázku " ste tehotná?"

Ak doplníte predpkladaný dátum pôrodu, resp. dátum narodenia vašich detí, ktorý už nie je predpokladaný, ale rukolapný a odžitý, ste žena/muž činu!

 

Ešte v "možnostiach" povoliť posielanie newslettra pre moje bruško/babetko. "ANO" .A od teraz vám chodí každé 2 týždne mail len o tom, čo vás práve zaujíma.

Tiež je ale fajn vedieť, čo sa na vašom milovanom webe deje vo všeobecnosti, a preto povolenie posielania newsletra - Novinky na portáli, tiež nie je na zahodenie. Takže tiež "ANO".

A aby sa všetky vyťukané veci aj naozaj zapamätali, nezabudnite  klik na tehličku  ODOSLAŤ.

Ak už ste to celé zvládli, kľudne mi napíšte, čo dnes varíte na večeru, alebo že ako mám deťom vysvetliť, čo je svetová hospodárska kríza. eva(at)babetko.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.7 z 5. Celkom 18 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Náš TIP