Materský product placementMaterský product placement

Testovala som Curls Forever kulmu - od ovečky po afro.

 Pavlínka Pavlíková   01.11.2019   0

Mala som 12-13 rokov, keď sa mi dostala do rúk prvá kulma na vlasy. V tom veku ma fascinovalo všetko okolo “Fashion  and Beauty”,  skúšala  som svoj prvý mejkap. Pekná oranžová vrstva na mojej tvári, zlepené mihalnice a trblietavý lesk. Dnes sa nad tým už len usmievam. … Všetky sme sa predsa chceli páčiť.

 

Prišlo aj na moje vlasy a začalo objavovanie. Aké mám možnosti?

Ku kulme som sa dostala cez maminu, raz mi ju dala do ruky a už sa k nej späť nedostala. Dodnes je u mňa v šuflíku. Táto kulma je ešte z jej stredoškolských čias a prežila aj tie moje. Prvé experimenty, dlhé hodiny netrpezlivého natáčania a pár popálených prstov - aj také mám na ňu spomienky.

Neskôr som sa dostala k iným technickým vymoženostiam určeným na vlasy.  Avšak na istý čas museli zostať odložené, pretože moje vlasy už túto záťaž nezvládali. Odštiepené, suché, polámané …. uprosili ma o pauzu. Ak som chcela byť upravená a nenakladať to ďalej horúcou kulmou mojim vlasom, hľadala som alternatívne natáčacie prostriedky.

Moje obavy z horúcich prístrojov na vlasy….zažehnané

Musím povedať, že nová kulma, ktorá sa mi dostala do ruky ma príjemne prekvapila a odpratala moje obavy z týchto tepelných prístrojov. Dávam opäť šancu kučeravým vlasom a tento raz s mini prstienkovými vlnkami. Kulma od Rowenty - Curls Forever, obsahuje ochranný povrch s keratínom, ktorý spolu s efektom ionizácie vlasy uhladí. Priznávam, takéto lesklé vlnky som predtým ešte nikdy nemala. A čo je tiež dôležité? Okrem toho že vlasy dobre vyzerajú, zostávajú zdravé.

Kopec srandy s Curls Forever bez časových strát

Čo sa týka časových strát a  trpezlivosti, s natáčaním každej vlnky som strávila max 30 sekúnd, takže úplná pohodička. Ráno mojich narodenín, som si stihla umyť vlasy, natočiť a utekať do školy v osobnom časovom rekorde. Za hodinu. V tento deň som dostala pár komplimentov, od “vyzeráš ako taká milá ovečka”  cez  “wow to vyzerá ako afro”, “ešte korunku do tých vlasov” ,až po “to sú tvoje prirodzené vlny?”. Takže kopec srandy s Curls Forever kulmou. 

Experimentovať je na mieste,

nakoľko s touto tenučkou kulmou sa dá toho veľa vymyslieť. Pre porovnanie, jej  priemer je iba 10 mm. Je najtenšou eliptickou kulmou na trhu. Ak zvažujete ako získať iný look, či už na oficiálnu udalosť, bežný deň - alebo iba tak proti jesennému splínu, poďte do toho. 

Prstencové vlnky vyzerajú určite inak a stále prirodzene. A dobrou správou je, že vďaka ošetrujúcemu povrchu Keratin&Shine  to môžete skúšať tak často, ako chcete. 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Pavlínka Pavlíková

Ahoj, volám sa Pavlínka. Som študentkou andragogiky na UK a vo voľnom čase sa venujem športu, videjkám o vareni, pečeni, cestovaniu, oblasti beauty, ale aj histórií.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised