Základná skúška údržby: Očistite kočík teplou vodou (okolo 30 stupňov), mydlom resp. kuchynským saponátom, jemnou kefkou a čakajte. Rozmrvte v kočíku ½ balíčka piškót, ruky si potrite vlhkými BeBe-keksami a znova kočík očistite. Ostal celý a nezmenil farbu? Blahoželáme!
Teraz uvoľnite všetky skrutky, aby ste získali predstavu, v akom stave bude kočík o 1 mesiac.
Skúška bezpečnosti: Silným ťahom sa pokúste natrhnúť poťahovú látku a vytrhnúť upínacie pásy. Pevnosť textílií skúšajte približne jednu hodinu, ide o bezpečnosť vášho dieťaťa.
Skúška nosnosti: Vyskúšajte, koľko detí sa dá odviesť vo vašom novom kočíku, zavolajte si na pomoc aj susedove deti. Obdobne vyskúšajte, koľko plných tašiek (minimálny obsah 1 tašky: 3 kg prášok na pranie, megapack výhodné balenie plienok 74 ks, 2 kg zemiakov, galón dojčenskej vody, kartón mlieka) sa dá zavesiť na váš nový kočiar, ak v ňom sedí aspoň jedno dieťa .
Skúška účelnosti: Vyskúšajte všetky účely, na ktoré sa dá kočík použiť (odvoz dieťaťa, nábytku, nákupu, psa …)
Skúška odvahy: Pustite kočík dole schodišťom, tento test využijete v prípade, keď v dome nefunguje výťah. Zároveň vyskúšate aj brzdy. Pokúste sa aspoň dvakrát za sebou zložiť kočík tak, aby ste si doň neprivreli prsty.
Skúška textílií: Prechádzajte sa celý deň v daždi, ľahko si tak overíte nepremokavosť ospevovanej striešky. Zistite si, ako dlho musíte nechať kočík na slnku, aby poťah vybledol.
Skúška overovaním: Ak nemá váš kočík polohovateľnú opierku, presvedčte sa o tom. Ak chcete vedieť, akú má váš kočík životnosť, nechajte v ňom dieťa chvíľu samo a potichu sa vzdiaľte.
Skúška praktičnosti: Vyskúšajte koľkými rôznymi spôsobmi môžete dostať kočík do auta, ak je v ňom už dieťa, detská sedačka, ohrádka, lyže alebo bicykel.
P.S. Keď pôjdete kočík reklamovať, nezabudnite si riadne vyplnený záručný list. Zábavný deň prajem MikSa 🙂
Loading...