Novinky na trhuNovinky na trhu

Druhé kolo Veľkej VIANOĆNEJ súťaže - naj-odveci darčeky

 redakcia   12.12.2011   0

Z 2.kola Veľkej VIANOČNEJ súťaže  sme  pre vás vybrali  od veci darčeky od "výbavy" pre malé deti, cez sexuálnu výchovu pre puberťáčku po prepísknutý darček pre svokru...

Poďte sa zabaviť.

 

Že sexuálna výchova pod stromčekom

Pamätám si, ako som dala 11 ročnej dcére na Vianoce knihu o dospievaní s dobrým úmyslom V:) , nech sa dozvie, ako to je s dospievaním :-?? , láskou :fl: , sexom :ax a pod...nech nájde odpovede na otázky, na ktoré sa ma hambí opýtať :ashamed: ...myslela som, že sa poteší 8)b .

Ale aké bolo moje prekvapenie p: , keď dcéra tú knihu objavila...Len prekrútila očami smerom nahor a so zdeseným výrazom v tvári mi povedala:

"Mami, ty kde žiješ? Zbytočne si si robila námahu. Ved ja to už dávno všetko viem z televízie a internetu..."
Tak týmto ma úplne dostala p:

Maria298

Že vrchol lenivosti

Pýtam sa sestry:

Kúpim ti na vianoce členskú kartu do fitka, ok?
Ona:

Nie, radšej sťahovacie pančuchy.
:lol: :clap: :)b

 

Kukulienka007

 

 

Výbava pre nevestu

Ja som v detstve neznášala, keď sme dostávali veci do výbavy. Darmo sa celá rodina tešila, ze sa babke podarilo v socikovskom nedostatku zohnať kuchynské handry, či postelné prádlo a akú to máme vzácnosť, nechápala som to.

Teraz je to už milá spomienka, ako sa zišli všetky vnúčatá u babičky a každý dostal tú istú časť výbavy, okrem dieťaťa, čo ďalší rok nastupovalo do školy - to dostalo aktovku.

prasiatko katka

 

 

Požičané peniaze

Ja som výnimočne raz na Vianoce dostala od svokry peniaze :)b , ktorých síce nebolo veľa :nie: , ale potešila som sa V:) , že si môžem kúpiť niečo podľa svojích predstáv a želaní :)b ...kedže darčeky od svokry boli vždy viac-menej nepoužiteľné p: no netešila som sa dlho :?!?: , lebo len čo som peniažky minula, hned po Vianociach prišla svokra k nám, či jej nepožičiame peniaze p: , lebo svoj dôchodok utratila, respektíve porozdávala na Vianoce a už nemá na živobytie...tak som nato ani nevedela, čo mám povedať :-??

Mária 298

Kilo múky

Ja som raz dostala od mojho manžela pod stromček ... kilo múky! :lol: Moja reakcia bol obrovský vybuch smiechu, keď som to odbalila, myslela som si, že je to zasa nejaká jeho recesia.

No pod malinkým stromčekom na chodbe k tomu kilu múky čakal ešte dodatok - domáca pekárnička. Tiež to nebol bohvieaký osobný darček, ale i tak ma potešil, kedže som po operácii mala problémy s travením a mohla som si piecť domáci chlebík bez rôznych prísad.

corky

So svokrami to netreba prepísknuť

Manželova krstná dostala od svojej nevesty k narodeninám knihu " Vtipy o svokrách" - Typu:" Najlepšia svokra - mŕtva svokra" :lool: Ukázala mi ju a sme sa narehotali s ňou, čo už.

Ina

Výhercovia v 2.kole, kategória - Naj - odveci - vianočný darček

1. cena: školská taška TOPGAL pre Maria 298

2. cena: školská taška TOPGAL pre Kukulienka 007

3. - 5. cena: balíček produktov na vaše vianočné pečenie od Dr. Oetker pre  prasiatko katka, corky, a Ina

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Alebo si vyberte iný recept podľa veku vášho bábätka
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised