ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
streda 18.10.2017 | meniny má Lukáš  
Pre oteckovPre oteckov

Pozrite sa, ako dokážu deti prekvapiť!

 TS   02.07.2014   0

Je krásne,  keď  dieťa miluje svojich rodičov a váži si ich. A oteckovia majú v rodine rovnako dôležité miesto ako maminky, ktoré každoročne oslavujeme a obdarovávame na  Deň matiek. No málokto vôbec vie, že v júni je aj Deň otcov.

Práve preto sa v Polus City Center rozhodli, že tento sviatok je nemenej dôležitý ako Deň matiek, Deň rodiny či MDD. Jednou z aktivít boli súťaže, realizované v ZŠ Bratislava Nové Mesto, v ktorých deti kreslili venovania a tipy na darček pre oteckov. Ďalšie tipy  na darčeky pre oteckov mohli zákazníci odovzdať priamo v Poluse.

Viaceré milé priania a darčeky boli realizované vďaka Polus City Center a niekoľko oteckov sa tešilo zo svojich vysnívaných darčekov.

Pán Miloš je skvelý otec, napísal nám o ňom a darček v podobe nového telefónu pre neho nakreslil jeho 10-ročný syn Dominik. Pri čítaní jeho venovania ockovi ku Dňu otcov neostalo jedno oko suché. Veď čo je krajšie, ako keď dieťa svojho otca nielen miluje, ale si ho aj váži?  

Pán Vašo zase dostal od svojho 11-ročného syna skvelý nový kávovar. Ďalšieho otecka zase potešilo krásne venovanie a obrovská kytica od malej dcérky Barborky. Košeľa z novej predajne Pako Lorente  poputuje oteckovi slečny Niky  z Polusu až do Hornej Stredy.  

A najmilší darček vysnívali štyria malí súrodenci a najstaršia 9-ročná dcérka napísala, “chceli by sme darovať oteckovi hodinky, lebo žiadne nemá“. A mnohé ďalšie ako lístky do kina, puzdro na doklady, športové oblečenie a obuv Alpine Pro, to všetko boli ďalšie odmenené tipy pre milovaných oteckov. 

Napriek tomu, že v súvislosti s deťmi sa viac hovorí o význame matky a materskej starostlivosti, lásky a výchovy, otec má tiež veľmi dôležitú úlohu v rodine. O tom, že otec je dôležitý, niet pochýb. No akoby sme si to občas dostatočne neuvedomovali. Otec dáva deťom odlišný pohľad na svet ako matka. Je schopný naučiť ich kopec vecí, obohatiť detský svet o množstvo zážitkov, pomôcť s rôznymi problémami.

Otec je vskutku hlava rodiny a mal by mať svoj rešpekt. Deti, ktoré majú matku aj otca, získavajú správny obraz o rodine. A otec je tiež akýmsi ochrancom celej rodiny, stará sa o jej živobytie a zabezpečuje mnoho iných vecí.

A tí, ktorí ste nestihli Deň otcov, neváhajte a navštívte Polus kedykoľvek, veď pre oteckov tam nájdete pekné darčeky po celý rok. Mnohí oteckovia si ich zaslúžia. :)

Ceny do súťaže venoval Polus City Center  v spolupráci s predajňami Datart, Pako Lorente, Tchibo, Alpine Pro, Bagger, Planeo Quick time a kvetinárstvo Daisy.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Najčítanejšie

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised