ŠkôlkariŠkôlkari

Aj vaša škôlka môže získať darčeky od Philips AVENT

 PR   19.11.2013   0

Spoločnosť Philips pripravila pre desať najobľúbenejších a najaktívnejších materských škôl darčekové balíčky. Aj vaše dieťa a jeho kamaráti tak majú možnosť získať súpravu detských riadov, hrať sa medzi stenami vyzdobenými milými dekoráciami, či vzdelávať sa s pracovným zošitom pre predškolákov.

Stačí, ak pani učiteľka zaregistruje škôlku na portáli www.aventpreskolky.sk a vy za ňu budete hlasovať. Čím väčšiu podporu pre ňu získate, tým narastie šanca, že sa škôlka dostane medzi najobľúbenejšie. Hlasovať môžete prostredníctvom vášho konta na Facebooku alebo po prihlásení sa na stránku. Pozor, projekt prebieha len do 24. novembra

Ceny odovzdá Kristína Farkašová

Jednej z víťazných škôlok odovzdá ceny osobne Kristína Farkašová. Ako ambasádorka projektu Avent pre škôlky verí, že aj vďaka zlepšovaniu prostredia v materských školách sa do nich deti budú vždy tešiť.

„Pomáhať deťom treba zaiste na všetkých frontoch, je priam povinnosťou, aby mali pekné detstvo a zážitky. A aj projekt Avent pre škôlky je jednou z možností, ako to docieliť.“

Programom AVENT pre škôlky chce tiež Philips poďakovať všetkým pani učiteľkám, opatrovateľkám a spolupracovníkom materských škôl za ich úsilie venované podpore rozvoja našich detí.

Viac informácii na www.aventpreskolky.sk

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised