Kresby a darčeky od chorých detí sa vydražili za tisíce

tlačová správa 0
Dobry anjel - obraz

„Ďakujeme, že aj Vašou pomocou máme vlasy,“ píše pani Jana z východného Slovenska na zadnej strane obrázku, ktorý sa dražil v Anjelskej dražbe. Pani Jana má rakovinu, sama vychováva dve deti a žije z minimálneho príjmu. Dobrí anjeli pani Jane a jej deťom pravidelne každý mesiac finančne pomáhajú už rok a pol.

Tento a ďalších deväť ručne vyrobených darčekov od rodín chorých, ktorí dostávajú príspevky zo Systému DOBRÝ ANJEL, sa začalo dražiť pred dvoma týždňami za symbolických 50 Sk. Do Anjelskej dražby sa nakoniec zapojilo množstvo ľudí a jednotlivé darčeky si vydražili aj za viac ako 4 000 korún.

Celkový výťažok z Anjelskej dražby desiatich milých darčekov bol 13 580 korún a už v prvý júlový deň bude spolu s ostatnými pravidelnými príspevkami tisícok Dobrých anjelov rozdelený rodinám chorých do posledného haliera.

Každý, kto si vydražil darček, dostane v najbližších dňoch Anjelské osobné číslo a heslo.

Cez ne si bude môcť na svojom Osobnom účte Dobrého anjela pozrieť, komu Systém DOBRÝ ANJEL

v júli pošle sumu, za ktorú si vydražil svoj anjelský darček.

Dobrí anjeli pomáhajú pravidelne každý mesiac.

Preto ak si po aukcii víťaz dražby ešte zriadi trvalý príkaz na ľubovoľnú čiastku vyššiu ako 50 Sk

a ako variabilný symbol uvedie svoje Anjelské osobné číslo, naďalej bude pomáhať rodinám s deťmi

vo finančnej tiesni ako Dobrý anjel.

Dobrým anjelom môže byť každý. Stačí si kliknúť na www.dobryanjel.sk a vybrať si jeden

z 8 spôsobov, ako sa nim možno stať. Už najbližší mesiac môže každý ako Dobrý anjel pomáhať rodinám s deťmi, kde je niekto chorý na rakovinu alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu.

Systém DOBRÝ ANJEL pravidelne každý mesiac pomáha rodinám s deťmi vo finančnej tiesni, kde je dieťa, mama alebo otec chorý na rakovinu alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu, napríklad detskú mozgovú obrnu, cystickú fibrózu či chronické zlyhanie obličiek. Začiatkom júna je na Slovensku už 35 000 darcov, Dobrých anjelov, ktorí pravidelne každý mesiac posielajú finančné príspevky viac ako 1 300 rodinám vo finančnej tiesni.

Rodiny príjemcov pomoci vyberá 520 onkológov, detských lekárov, zdravotných a sociálnych sestier z celého Slovenska.

Čísla pomoci sú denne aktualizované na www.dobryanjel.sk. Všetky prevádzkové náklady na chod neziskovej organizácie DOBRÝ ANJEL sú hradené zo súkromných peňazí zakladateľov.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár