SprávySprávy

NAJčítanejšie články roku 2013 na babetko.sk

 kika/redakcia   30.12.2013   0

  • Čo ste u nás čítali vy?
  • Čo ste listovali spolu s ostatnými?
  • Čo boli tie top témy?

 

Alebo... nadpisy robia divy.

Ak sa vám zdá, že tieto rebríčky ste už niekde videli, máte dobrý postreh. Prvenstvá NAJdiskutovanejších a NAJčítanejších článkov sa  veľmi nelíšia. Že by to nejako súviselo? :)


1. Tak debilní rodičia ako teraz tu ešte neboli

autor: Učiteľka Marta

Milí moji, som učiteľka v materskej škole už 26 rokov, mam vysokú školu, Mgr. a 1. atestačnú skušku. A môžem vám povedať, že takých debilných rodičov, ako sú v dnešnej dobe, som este nezažila. Učím 5-6 ročné deti, ktoré nemusia spať. Máme 30 minutový oddych na lehátkach, bez prezliekania do pyžama, pozeráme občas rozprávky, čítame si, riešime sudoku a pod...

2. Škôlka nie je úschovňa na deti

autor: Učiteľka Andrejka

Školka nie je úschovňa, je to školské zariadenie, kde majú deti svoj režim, ktorý by mali mať aj doma, čo sa nestáva, priznajte si to, drahé mamičky. A že si učiteľky potrebujú oddýchnuť??? Cez spánok??? A kto píše plány, šije na vystúpenia, robí nástenky, papierovačky, a podobne? Otvorte, prosím, oči a neútočte na nás...

3. Bohatý, chudobný rodič, zoberme dávky všetkým!

autor: Kika/ redakcia

Luxus plošných dávok končí, vyjadril sa Peter Kažimír, z Božej vôle financmajster. Spolu s ďalšími hlavami pomazanými teraz ťarcha úvah tlačí ich krčné chrbtice k zemi. Reflektujúc na jánošíkovskú tradíciu, mučia sa otázkami, ktorí bohatí sú tak bohatí, že si nevšimnú, keď im v mešci nezahŕkajú každý mesiac omrvinky, prídavky na deti čo to oficiálne volajú.

4. Načo po štyroch? 

autor: Mária Kohutiarová

Štvornožkovanie batoľaťa je jedným z dokonalejších spôsobov presunu, ktorý vedie už len priamo ku chôdzi. Prečo ho máme podporiť a čo sa môže stať pri jeho obmedzovaní alebo pri dobre myslenom šupnutí do kresielka či pavúka?

5. Kojiť, či nekojiť. To je otázka.

autor: Lenka Tinková

„Existujú tri dôvody prečo dojčiť: mlieko má vždy tú správnu teplotu, je atraktívne zabalené a nedostane sa k nemu mačka,“ povedala raz Irena Chalmers, americká novinárka špecializujúca sa na články o jedle. Podľa mňa je ich ale o niečo viac.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised