ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Little Al Trivio

Miesto:Little Al Trivio, Nákupné centrum Centrál
Adresa:Metodova 6
PSČ, mesto Bratislava
Email:rezervacie(at)altrivio.sk
WWW adresa:altrivio.sk/sk/little-al-trivio/

Všetci vieme, že v reštaurácii to s deťmi nie je vždy ľahké. Zaujať a zabaviť ich tak, aby si svoje jedlo mohli vychutnať aj rodičia, je naozaj výzva.

Preto vás pozývame do prvej reštaurácie pre deti, ktorú si užijú rovnako malí aj veľkí.

V Little Al Trivio na vás čaká hravý detský lístok, špeciálne rodinné stoly a množstvo zábavy. Miesto, kde vaše ratolesti môžu pokresliť celý stôl, zabaviť sa na interaktívnej stene, zahrať sa na obchod či vláčik alebo poskladať si Lego Duplo. To všetko v čase, kým si vy pochutnávate na dobrom steaku či hríbikovom rizote z „dospeláckeho" menu Al Trivio.

V detskom menu nájdete smoothies, čerstvé šťavy, domáce cestoviny, talianske jedlá lahodiace detskému oku a mnoho zdravých dobrôt. Alebo by si vaši malí radšej vyskladali vlastnú pizzu?

Pripravení sme však aj na našich najmladších, ktorí si na vyberané menu z reštaurácie ešte musia počkať. K dispozícii sú detské stoličky, podbradníky či nerozbitné misky na detskú výživu. Najmenší hostia ocenia aj 3D koberec, kde sa môžu pohrať. A mamičky si zatiaľ môžu vychutnať kávu či koláčik.

To však ešte nie je všetko! Malí návštevníci sa môžu stať obyvateľmi mestečka Little Al Trivio. Získajú svoj vlastný pas, do ktorého dostanú pečiatku za každé zjedené jedlo. Nazbierané pečiatky s potom vymenia za tričko s kreslenými postavičkami.

Doprajte vašim deťom pocit, že sú malí dospeláci a môžu byť v „naozajstnej" reštaurácii - avšak takej, kde sa myslí v prvom rade na malých zákazníkov.

 

Otvorené máme každý deň od 10.00 do 22.00 hod.

 

Tešíme sa na vás.


Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Mapa krajov

BA TT NR TN ZA BB PO KE

Neustále pracujeme na zdokonalení tejto databázy.


Najčítanejšie
Náš TIP