ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAPPY Stupava

Miesto:Stupava
Adresa:Okružná ulica (Zipava)
PSČ, mesto90031 Stupava
Email:happy(at)jaspis.sk
WWW adresa:www.happy.jaspis.sk

Kurzy pre detičky už od jedného roka v Stupave.

 

Pripravili sme pre Vás sviežu nádielku jarných kurzov, veríme, že si z nej vyberiete:

 

. Cvičenia pre detičky a mamičky: kurz zameraný na rozvíjanie motoriky, spolupráce a spoznávanie nových kamarátov, pre detičky už od jedného roka. Zážitkové lekcie s peknými riekankami a detskými pesničkami, pod vedením skúsenej lektorky, v uzavretej skupine.

 

. Výtvarné aktivity pre deti vo veku 4-6 rokov: kurz zameraný na rozvoj jemnej motoriky, farebného cítenia a prácu s výtvarným materiálom. Škôlkari si vyskúšajú rôzne výtvarné techniky a z kurzu si odnesú úžasné výtvarné dielka. Kurz v uzavretej skupine detí.Podporte svoje dieťa v tvorení a pripravte preň doma výstavnú sieň, bude ju potrebovať.

 

. To PRAVÉ Rozprávkovo: už tradične bude plné ozajstných rozprávkových príbehov a fantastických zážitkov. Deťom vo veku 4-6 rokov sa každý utorok zmení na deň zázrakov. Dovoľte svojmu dieťaťu snívať a pustite ho do krajiny fantázie. Kurz v uzavretej skupine detí.

 

. Angličtina pre deti vo veku 4-6 rokov: anglický kamarát Cookie z dielne Oxford University Press prevedie deti rôznymi témami. S pomocou nahrávok, veselých pesničiek, bláznivých hier a skvelých úloh, sa anglická slovná zásoba ukladá v škôlkárskych hlávkach veľmi rýchlo. Výnimočné vyučovanie, z ktorého sa deťom nechce odísť. Kurz v uzavretej skupine detí.

 

. Bežecká škola pre maminky so strážením detičiek: Kým maminky postupne naberajú skúsenosti s behom pod vedením aktívnej bežkyne, o ich detičky sa zatiaľ v HAPPY postará skvelá pani učiteľka. Tento špeciálny program je vhodný aj pre úplné bežecké začiatočníčky. Behať budeme cca 30 minút, stráženie detí je na 1 hodinu. Objavte s nami krásu behania a vychutnajte si jar v skvelej kondícii!

 

. Podporná skupina pre dojčiace matky: pokračujeme ďalšími stretnutiami vždy v poslednú sobotu v mesiaci, pod vedením skúsenej laktačnej poradkyne. Príďte na príjemné, neformálne stretnutie a cíťte sa u nás dobre.

 

Viac informácií o našich aktivitách a prihlášky: www.happy.jaspis.sk


Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Mapa krajov

BA TT NR TN ZA BB PO KE

Neustále pracujeme na zdokonalení tejto databázy.


Najčítanejšie
Náš TIP