ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
piatok 23.02.2018 | meniny má Roman/Romana  

Detské víkendové tábory

Začiatok:26.01.2018 15:00
Ukončenie:25.05.2018
Miesto:Slovensko, Maďarsko
Adresa:
PSČ, mesto

Kontakt

Organizátor:cestovná kancelária PRESS & BURG
Email:info(at)vikendove-tabory.sk
WWW adresa:www.vikendove-tabory.sk

Popis akcie

Aj vaše deti sú väčšinu svojho voľného času prilepené k displeju mobilu či počítača? Alebo majú viac školských a mimoškolských povinností než by bolo nutné? S kamarátmi trávia viac času online ako osobne? A vy už neviete čo s nimi či dokonca ste na tom podobne? Máte pocit, že by sa im aj vám zišlo viac času na oddych?

Presne kvôli tomu začali fungovať aj detské víkendové tábory. Cieľom ich organizátorov bolo zorganizovať pobyt, počas ktorého deti strávia víkend v krásnej prírode a zároveň zažijú mnoho zábavy, odpočinú si od všetkých médií a mestského ruchu a ešte si vybudujú aj nové priateľstvá.

Zábavné atrakcie čakajú na deti v slovenských aj maďarských zariadeniach, ktoré sú špeciálne koncipované pre pobyty detí. Majú v ponuke množstvo kreatívnych a zábavných voľnočasových aktivít s kvalifikovanými animátormi a lektormi. Jazdenie na poníkoch či koňoch, lukostreľbu, rybačku, turistiku, ale i ďalšie atrakcie, s ktorými sa dieťa každý deň nestretne ako napríklad budapeštianske Tropicarium, najväčšie akvárium podmorského sveta v Strednej Európe, horskú bobovú dráhu, kreatívne workshopy či galériu optických ilúzií - Tricklandiu.

Víkendové tábory sú optimálnym riešením ako naše deti dostať von, zabezpečiť im nevšedný víkend plný zábavy a zážitkov a zároveň si užiť trocha voľna za tieto tri dni.


Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Mapa krajov

BA TT NR TN ZA BB PO KE


Najčítanejšie
Náš TIP