Začať so športom už od dvoch rokov

Mgr. Alexandra Vyparinová/PR 9

Tenisová škola TOPTENIS v Bratislave ponúka:

 • výcvik lokomočných pohybov pre deti už od dvoch rokov
 • malé skupinky (5-6 detí na trénera)
 • krásne prostredie vedľa Botanickej záhrady
 • profesionálny prístup a odborné vedenie malých detí
 • letné kempy

Prázdniny v TOP TENISE

Letná športová škôlka a kempy pre deti a mládež

Už od apríla môžete svoje dieťa prihlásiť na letné tenisové kempy (5-18 rokov), ktoré organizujeme počas prázdnin priamo v areáli pri Botanickej záhrade. Deti majú podľa druhu kempu niekoľko hodín tenisu denne a ďalší zaujímavý program (popoludnie netradičných športov, internet, BabyBanka, squash, golf, basebal, angličtina…). O deti sa počas dňa starajú vyškolené inštruktorky a o odbornosť tenisových trénongov dbajú tréneri Top Tenisu.

Pre deti vo veku 2,5 – 5 rokov sme pripravili športovú škôlku s bohatým a zábavným programom: tenis, angličtina, hudobné a výtvarné aktivity, návšteva dinoparku, matematické úlohy, gymnastika, dopravné ihrisko, divadielko a rôzne športové súťaže a množstvo hier. Ráno nebude chýbať rozcvička, po dobrom obede odpočinok a na konci turnusu veselé odovzdávanie baby vysvedčení. Športová škôlka bude pre deti určite dobrou náhradou za ich zatvorenú škôlku.

Viac informácií o letných táboroch nájdete na webovej stránke Top Tenis-u.

Okrem toho sme vytvorili pre deti aj dospelých tzv. permanentkový systém, ktorý umožňuje zakúpiť si určitý počet hodín a trénovať od 7 – 9 hod. ráno alebo od 16 – 20 hod. večer.

Ponuka kurzov pre deti

Zápis detí na letnú sezónu

Od 2. 5. 2005 prebieha zápis detí do tenisovej školy v čase od 16-18 hod., a to v pondelok, v utorok a v stredu.

Deti na zápise zaraďujeme do skupín podľa veku a výkonnosti, prednosť majú tí najmenší. Začiatkom októbra sa konajú zápisy na zimnú sezónu (november-apríl).

Trénuje sa počas týždňa alebo v kombinácii pracovných dní so sobotou a nedeľou, prípadne aj iba počas soboty a nedele.

Babyfuník (2-3 roky)

Babyfuník je určený pre najmenšie deti na zlepšenie lokomočných pohybov, skákanie, lezenie, behanie, pohyb spojený s hudbou, skoky na trampolíne, odrážadlo, hry s loptou, skákací hrad.

V skupine je maximálne 5 detí. Jedna hodina trvá 45 minút.

Baby fun (3-5 rokov)

Deti sa učia hravou formou jazdiť na kolobežke, bicykli a detskej motorke, zvládať loptové hry. Deťom sa zlepšia základné lokomočné pohyby a koordinačné schopnosti. Baby fun je vstupnou bránou do sveta tenisu a východiskom pre absolvovanie ďalších kurzov v Top Tenise.

Tréningy bývajú jedenkrát alebo dvakrát do týždňa po šesťdesiat minút. V skupine je maximálne päť až šesť detí.

Francúzky minitenis (4-5 rokov)

Pálkový tenis, prekážkové dráhy, gymnastika, loptové hry, všetko hravou formou

Tréning: 2 x 60 minút;

5-6 rokov

Výuka pálkového tenisu na malom dvorci, hádzanie loptou, cit pre odraz lopty, výuka forehandu a backhandu;

7-10 rokov

Výber najšikovnejších detí do HTO, smerom k závodnému tenisu, výuka tenisu s raketou so skrátenou rúčkou, forehand, backhand, servis, smeč, voleje;

10 rokov a viac

Pre tých, ktorých tenis baví naďalej, zabezpečíme registráciu v Slovenskom tenisovom zväze, a deti majú možnosť hrať v družstve mladších, starších žiakov a dorastencov Top Tenisu turnaje v Bratislave a na Slovensku, účasť v R rebríčku Top Tenis.

18 rokov a viac

Možnosť stať sa trénerom v Top Tenise.

Pre dospelých ponúkame možnosť hrávať buď v predpoludňajších alebo večerných hodinách.

Kontakt:

e-mail: toptenis@nextra.sk

tel: 0905 380 001

www.toptenis.sk

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Komentáre k článku

 1. Pre sezonu 2006/2007 vám ponúkame nasledovne

  aktivity pre deti v ŠTÚDIU ATaMG pri H-FIT, Gercenova 8/F Bratislava:

  http://www.h-fit.szm.sk

   

  1) MODERNÁ GYMNASTIKA + BALET- cvičenie s loptou, švihadlom, malou obručou, malými kuželmi, 4 m stuhou a akrobacie a základy baletu – dievčatká od 4 r. – tréning: UTOROK a ŠTVRTOK od 17.05 h.

   

  2) BABY ŠTUDIO – aerobic, tanec a športová gymnastika – deti od 3 do 5 r. – tréning:STREDA a PIATOK od 16 do 17 h.

   

  3)!NOVINKA! TANEC – tanečná skupina MAELYS DYNAMIC – LATINO tanec, HIP-HOP a DISCO – deti od 6-8 rokov : tréning STREDA od 17.05 a deti od 9 rokov. Tréning v UTOROK a PIATOK od 18.10 do 19.10 h.

   

  4) BABY AEROBIC – deti od 6 do 8 rokov. Základy aerobicu, cvičenie na stepoch, fit loptách a overballoch, akrobacia, prvky športového aerobicu. Tréning v UTOROK a ŠTVRTOK od 16 do 17 h.

   

  5) DETI AEROBIC – FITNESS – deti od 9 rokov – aerobic, cvičenie na stepoch, fit loptách, akrobacie, športový aerobic, základy break dance. Tréning: Streda od 16h. a piatok od 16 do 18 h.

   

  6) !NOVINKA! BRUSNE TANCE PRE DETI – od 10 r. – nácvik v PONDELOK od 16 h. – zábava a umenie. Trblietave a cinkave sukienky.

   

  6) CVIČENIE PRE RODIČOV s DEŤMI

  a) od pol roka do 1 roka formou kurzu: STVRTOK doobeda od 10 h.

  (termín 5.10.-7.12.06), .

  b) od 1 do 3 rokov: poobede PONDELOK od 16 h.

  (termín 2.10.-4.12.06) a doobeda UTOROK od 10 h. (termín 3.10.-5.12.06).

  Prídite, čakáme na Vás deti a rodičia.

 2. http://www.h-fit.szm.sk

  od septembra 2005 v H-FIT – Ponuka kurzov pre deti

  .

  Kontakt:

  H-FIT, Gercenova 8/F, Bratislava – 02/63451689

  e-mail: h-fit@szm.sk

  tel: 0903174885

  http://www.h-fit.szm.sk

   

  Cvičenie rodičov s deťmi (do 3 rokov)

  Cvičenie je určené pre najmenšie deti na zlepšenie lokomočných pohybov, skákanie, lezenie, pohyb spojený s hudbou, skoky na trampolíne, cvičenie na fit lopte a overballe (zamerané na správne držanie tela). V skupine je maximálne 8 detí a 8 dospelých. Jedna hodina trvá 45 minút.

   

  Baby rhytmic (3-4 roky)

  Deti sa učia hravou formou všeobecnú esteticko-pohybová prípravu (aerobic, gymnastika, tanec). Využívajú sa riekanky a pesničky. Deťom sa zlepšia pohybovo-koordinačné schopnosti a pri cvičení na loptách si napravia chrbátik. Baby rhytmic je príprava na Baby aerobic. Samozrejmosťou je pohyb spojený s hudbou. Tréningy jedenkrát do týždňa po šesťdesiať minút. V skupinke je maximálne 10 detí.

   

  Baby aerobic (4-6 rokov)

  Deti pokračujú v učení sa hravou formou základy aerobicu a gymnastiky. Učia ovládať svoje telo a temperament. Príprava na Detský aerobic a Deti fitness (od 6 rokov). Pohyb je spojený s hudbou. Tvorba choreografií. Tréningy dvakrát do týždňa po šesťdesiať minút. V skupinke je cca 12 detí.

   

  Detský aerobic a Deti fitness (od 6 rokov).

  Deti rozdelené podla výkonnosti do kategórií. Tréningy dvakrát aj viackrát do týždňa.

 3. El ja som tiez hladala nejaky kruzok pre malu ked mala 2r. a nic sme nenasli. Vsade nas odmietli, ze je mala a beru az od 4r. jedine co sme nasli je plavanie v Alve a cvicenie s detimi v TJ SOKOL tam sa da, inak o nicom neviem. Teraz som ju zapisala do toho Top tenisu…. a od septembra skusime tanec…mozno nas uz vezmu…..

 4. vie mi niekto poradit, kde sa da zapisat 2 a 3/4 rocne dieta do nejakych kruzkov, napr tanecny /pohybovy/, vytvarny a ine…

Pridaj komentár