Všeobecné podmienky a GDPR pre testovanie produktov BIELA PERLA

0

Tieto všeobecné podmienky sa týkajú čitateľského testu produktov  vykonávaných v rámci  portálu www.rodinka.sk (Ďalej iba „RODINKA“) v spolupráci so značkou BIELA PERLA.  Všeobecné podmienky  stanovujú podmienky pre prihlásenie, účasť, a popisujú práva a povinnosti účastníkov.

Podmienky účasti v testovaní

Testovanie produktov je určené návštevníkom portálu. Do testov sa nesmú zapájať zamestnanci spoločnosti Koncept,s.r.o., ktorá prevádzkuje RODINKa.sk a spolupracujúce osoby. 

Podmienky získania a odovzdania produktov na test

  • Testujúcim sa stáva osoba, ktorá riadne vyplnila elektronický dotazník k testu a poskytla svoje kontaktné údaje. Testujúcim sú produkty zasielané  poštou alebo kuriérom. 
  • Účasťou v čitateľskom testovaní  súhlasí účastník s týmito osobitnými podmienkami.

Ochrana osobných údajov

Účastník čitateľského testu  dáva spoločnosti Koncept, s.r.o. svoj výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorými sú poskytnuté identifikačné údaje  (meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo, e-mail ).

Tieto osobné údaje môžu byť poskytnuté aj tretej strane – výrobcovi testovaných produktov  BIELA PERLA, DIMENZIA, spol s r.o.

Účastník súhlasí a berie na vedomie, že jeho osobné údaje v rozsahu e-mail a telefónne číslo  môže RODINKA.sk,  alebo partner DIMENZIA, spol s r.o.  využiť na jeho prípadné kontaktovanie za účelom propagácie svojej činnosti.

Súhlas so spracovaním osobných údajov je platný počas trvania testu a 24 mesiacov po jej skončení. 

Tieto všeobecné podmienky  sú platné od 15.4.2020

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár