Deň detí s Minimaxom

1

Ďalší rok je za nami a už o krátky čas budú všetky deti opäť oslavovať svoj deň – Deň detí. Medzinárodný deň detí je ako vždy 1.6., ale deti a ich rodičia určite uvítajú možnosť osláviť ho už o deň skôr. Na poslednú májovú sobotu 30.5.2009 pripravil detský kanál Minimax TV popoludnie plné zábavy, smiechu a hier.

Celým programom, ktorý bude prebiehať od 9 do 15 hodiny v areáli ZOO v Bratislave, vás bude sprevádzať moderátorka a speváčka Adriana Kiráľová. Jej parťákom bude Majster “N”, ktorý sa postará o hudobno-zábavnú šou. S Adrianou si deti budú môcť i zasúťažiť. Pôjde napríklad o hádanie názvov rozprávok a postavičiek a ich napodobňovanie, priraďovanie postavičiek do správnych rozprávok alebo hádanie mien maskotov Minimax TV.

Na niekoľkých miestach areálu bratislavskej ZOO čaká na návštevníkov pestrý animačný program, ktorý iste poteší nielen deti, ale i rodičov. Na stanovišti Funny Make-Up MMX sa deti pomocou tzv. Face-paintingu zmenia na svoje obľúbené postavičky z rozprávok kanálu Minimax TV. Budete sa čudovať, ako rýchlo sa vaše ratolesti premenia! Navštíviť môžete i Noddyho. Ten bude ukrytý pri šimpanzoch a deti ho pomocou zábavného mega človeče nehnevaj sa musia dohoniť.

Pri jazierku s korytnačkami na vás bude čakať lokomotíva Tomáš. Tu si deti vyskúšajú, akú majú trefu. Ale môžu sa s Tomášom i vyfotiť a odniesť si z akcie peknú pamiatku. Smerom do Dinoparku na vás čaká tiež obľúbený Pingu. Aby ste sa k nemu dostali, musíte zdolať prekážkovú dráhu naprieč Antarktídou. Kto tam bude prvý? Prebytočnú energiu si vaše deti môžu vybiť tiež pri Dračom súboji. Nemusíte sa báť, bojovať sa bude s mäkkými mečmi. Všetky deti samozrejme za svoje výkony dostanú darčeky od Minimax TV.

Program MDD:

9.00 – 15.00 h – animačné hry na štyroch stanovištiach

10.00 – 11.00 h – moderátorka Adriana Kiráľová, Hudobno-zábavná show Majstra “N”, Zábavné súťažné bloky s MMX

12.00 – 13.00 h – moderátorka Adriana Kiráľová, Hudobno-zábavná show Majstra “N”, Zábavné súťažné bloky s MMX

14.00 – 15.00 h – moderátorka Adriana Kiráľová, Hudobno-zábavná show Majstra “N”, Zábavné súťažné bloky s MMX

Viac na www.minimaxtv.sk

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. je pekne co robia pre nase poklady,ale zaraza ma,ze cele Slovensko pripravilo vsetko na nedelu,len bratislava to musela pokazit a dat vsetko na sobotu a v nedelu nic nepripravila zauimave,vela rodicou o tom nevedelo!!!

Pridaj komentár