VITELLA – Jemná starostlivosť pre najmenších

- PR - 0
vitella_krabky

Švajčiarska firma ICMC uvádza na trh rad dermatokozmetických prostriedkov novej generácie. Prípravky sú určené ľuďom, ktorí sa pri starostlivosti o svoju pokožku neuspokoja s bežnými prostriedkami, alebo sú vzhľadom ku svojim dermatologickým indispozíciám nútení používať špeciálnu kozmetiku, ktorá im umožní starostlivosť bez nežiadúceho poškodenia pokožky a nepríjemných alergických reakcií.

Atopický ekzém je ochorenie, pri ktorom je nevyhnutný dobrý kontakt medzi pacientom a lekárom. K prvej manifestácii kožných prejavov dochádza väčšinou okolo tretieho mesiaca veku dieťaťa. Postihnuté sú najmä líčka a čelo. Táto prvá fáza trvá obvykle približne rok. V neskoršom veku sa exém objavuje v podkolenných a lakťových jamkách, záhyboch očných viečok ale aj na prstoch a zápästiach. Exém okolo úst je podporovaný predovšetkým tým, že si dieťa cumle palec. Aj keď atopický exém veľmi často mizne medzi šiestym a siedmym rokom, môže sa znovu objaviť. Jeho liečba si vyžaduje pravideľnú starostlivosť. Je vhodné spolupracovať s kožným lekárom, ktorý používa hormonálne masti len krátkodobo, pre upokojenie akútnych prejavov.

Na starostlivosť o suchú a veľmi suchú pokožku a na následnú starostlivosť pri prejavoch spojených s nadmernou šupinatosťou kože sú určené nové prípravky z radu Vitella pre deti, vitamínová masť a vitamínová masť so zinkom.

Vitella pre deti

vitamínová masť, 75 ml, 171 Sk

Vitella je vitamínová masť na premasťovanie suchej kože. Obsahuje optimálnu kombináciu vitamínov A, D, E a kalcia v nedráždivom premasťovacom základe. Vitamín A podporuje obnovu pokožky a zvyšuje odolnosť kože proti infekcii. Vitamín E má antioxidačné vlastnosti, zlepšuje vlastnosti kože a pôsobí proti jej starnutiu, kalcium podporuje hojenie. Vitella neobsahuje konzervačné látky, parfémy ani farbivá. Používa sa na premasťovanie suchej kože niekoľkokrát denne.

Vitella Zink pre deti

Vitamínová masť so zinkom, 75 ml, 171 Sk

Vitella Zink je hypoalergénna vitamínová masť na premasťovanie problematickej suchej kože. Obsahuje optimálnu kombináciu vitamínov A, E, kalcia a zinku v nedráždivom premasťovacom základe. Vitamín A podporuje obnovu pokožky a zvyšuje odolnosť kože proti infekcii. Vitamín E má antioxidačné vlastnosti, zlepšuje vlastnosti kože, kalcium a naviac obsiahnutý zinok podporujú hojenie. Vitella Zink neobsahuje konzervačné látky, parfémy ani farbivá. Používa sa na premasťovanie suchej kože niekoľkokrát denne.

Prípravky z radu Vitella dostať kúpiť v lekárňach, nepredávajú sa v bežnej maloobchodnej sieti. Problém s alergickými prejavmi pokožky by mal riešiť odborný lekár, alergológ. Ak prípravok nepomôže, je potrebné navštíviť odborné pracovisko, kde dermatológ pristúpi k ďalším špecializovaným metódam.

 


Ďalšie informácie získate: Martina Dimová, tel.: 0902 90 90 80, martina.dimova@caspermedia.sk a Tibor Horváth, tel.: 0905 797 725, mmt1@orangemail.sk. CASPER media, Račianska 89, 831 02 Bratislava, tel.: 02/ 44 25 32 65, fax: 02/ 44 45 05 76

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár