Staráme saHygiena

Nové plienky Pampers sú v poriadku, odkazuje výrobca

 saša/redakcia   27.04.2017   0

Mamičky sa na problémy s nesavosťou plienok sťažujú nielen na sociálnych sieťach, mnohé už napísali aj firme, prípadne si požiadali o vrátenie peňazí.

shutterstock

 

Spoločnosť Procter and Gamble sa ozvala s reakciou na publikovaný článok na našom portáli ohľadom sťažností mamičiek na vynovené plienky Pampers Premium care.

Viac si prečítajte tu: Nechceme nové Pampersky, tvrdia matky

Sľubovaná "premena na gél" sa nekoná a po priľahnutí plienky je dieťa premočené, plienky nedržia a obsah vyteká, alebo sa drolí von z plienky, dokonca po rozbalení balenia zapáchajú - uvádzajú nahnevané matky na sociálnych sieťach.

Nová sieťka v plienkach by mala byť novinkou, ktorá zlepšuje pohodlie dieťatka, podľa matiek je to ale naopak. Niektorým deťom sa dokonca pri prechode na novú verziu plienok objavili zapareniny.

shutterstock

 

Čo na to výrobca?

"Všetky materiály, ktoré Pampers využíva, sú podrobené dôkladnej kontrole bezpečnosti, a to sa týka aj produktu, ktorý ponúkame v súčasnosti," píše Mariona Mirek, komunikačná manažérka v stanovisku spoločnosti Procter&Gamble.

"Nemáme dôvod sa domnievať, že by materiály v tejto plienke spôsobovali podráždenie," vyvracia tvrdenia mamičiek ďalej.

Podľa informácií firmy, plienky Pampers Premium Care, ktoré sú aktuálne k dispozícii na Slovensku, predstavujú najnovšiu generáciu plienok Pampers s troma absorpčnými kanálmi, ktoré majú poskytovať pocit sucha až na 12 hodín.

Novú sieťku, ktorú mamičky kritizujú, obsahujú Pampers Premium Care ako jediné jediné plienky na Slovensku.

Rovnakú tkaninu pritom vraj používali pre menšie balenie detských plienok Pampers Premium Care pre veľkosti S1, S2 a S3.  "Odozvy rodičov na vlastnosti tkaniny s touto textúrou boli pozitívne, a preto sme ju teraz zaviedli vo všetkých veľkostiach," uviedla Mariona Mirek.

 

 

ingimage

 

V Poľsku ich matky odklepli

V marci prešli nové plienky Pampers Premium Care používateľským testom na Inštitúte matky a dieťaťa v Poľsku, uviedla firma v stanovisku.

Výsledky podľa stanoviska Procter&Gamble potvrdili spokojnosť spotrebiteľov, vysokú kvalitu a funkčnosť produktov, ktoré sú v Poľsku rovnaké ako na Slovensku.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.0 z 5. Celkom 4 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised