Staráme saStarostlivosť o babetko

Aký cumlík vybrať? Pozrite sa na novinku

 TS   23.11.2016   0

Správny cumeľ je vraj žiadny cumeľ. Mnohé deti sú ale s cumlíkom veľkí kamaráti a tak si mamičky kladú otázku, aký je ten najzdravší variant. 

Odpoveďou pre rodičov cumľových závislákov by mohla byť novinka - Curaprox baby. 


Foto: Ingimage.com

Revolučná rada CURAPROX Baby prichádza s biofunkčnými produktami pre najmenších, ktoré podporujú ich optimálny vývin a rast.

Biofunkcionalita znamená, že používanie produktov je v harmónii s prirodzeným vývinom dieťaťa. Cumlík CURAPROX Baby zaujme už svojím vzhľadom.

Foto: Curaprox

Okrem upokojovania drobca podporuje prirodzený vývin zubov, úst a čeľuste.

Je navrhnutý špeciálne tak, aby predchádzal komplikáciám spôsobenými bežnými cumlíkmi, ako sú deformácia čeľuste, predkus či dýchanie ústami.

Už počas prvých mesiacov bábätka tak môžete výrazne znížiť riziko, že bude v budúcnosti musieť nosiť strojček.

Cena 24,90 eur (balenie obsahuje 2 ks cumlíka a krabičku na cumlík)

Nemusíte sa báť ani neustáleho vyvárania cumlíka po páde na zem. Stačí držiakom CURAPROX Baby pripnúť cumlík o horný diel oblečenia bábätka a zašpinenie aj strácanie cumlíka bude minulosťou. Cena 6,75 eur

Foto: Curaprox

Neoceniteľnou pomôckou pri prerezávaní zubov je hryzadielko CURAPROX Baby. Pomáha znižovať bolesť aj nepohodlie počas prerezávania a vďaka nemu sa tak zaobídete bez analgetických gélov.

Rôznorodý povrch spolu s hrkálkou pomáha pri rozvoji senzomotorických schopností dieťaťa. Výnimočným robí toto hryzadielko aj predná časť s gumenými štetinkami – vďaka nej je pre bábätko skvelou prípravou na skutočné umývanie zúbkov.

Cena 14,99 eur

Foto: Curaprox

Umývanie malých zúbkov

Prvé pokusy v umývaní zubov sú často spojené s odporom dieťaťa. Zubná kefka Curakid od prvých zúbkov však poteší rodičov špeciálnym konceptom, vďaka ktorému sa bude dieťa na umývanie zubov tešiť.

Extra jemné vlákna CUREN® sú rovnako šetrné k zubom aj ďasnám. Hlavička potiahnutá gumou znižuje riziko poranenia a nepríjemných pocitov počas umývania. Vďaka špeciálnej ergonómii kefka skvele sadne do detských aj dospelých rúk.

Cena 3,19 eur

Všetky produkty CURAPROX Baby boli vyvinuté renomovanými odborníkmi a ústna dutina drobcov sa vďaka nim bude vyvíjať v úplnej harmónii s prirodzeným rastom. Ruka v ruke so zdravým vývinom bábätiek je aj ich psychická pohoda.

Produkty CURAPROX Baby si preto zamilujú nielen deti, ale aj ich mamičky a oteckovia.

Celej rodine prinesú pokojný spánok a dni naplnené spokojným detským úsmevom. Viac informácií získate na www.curaproxbaby.sk.

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.5 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised