Staráme saStarostlivosť o babetko

Čo na upchatý nos pre bábätko ?

 pr   14.11.2016   0

Stérimar baby Na upchatý nos je prvý a jediný o meď obohatený hypertonický roztok morskej vody na slovenskom trhu pre deti už od 3 mesiacov.

Pomáha uvoľniť upchatý nos a vďaka medi pôsobí proti baktériám.

Stérimar baby Na upchatý nos má špeciálny anatomicky tvarovaný aplikátor, ktorý sa vďaka bezpečnostnej zarážke dostane len do bezpečnej hĺbky detského nošteka.

Prečo hypertonický roztok?

Hypertonický roztok znamená, že koncentrácia solí je vyššia ako v bunkách ľudského tela.  V prípade, že je nosová sliznica pri nádche opuchnutá a zadržiava viac vody ako obyčajne, je práve použitie hypertonického roztoku morskej vody spôsob ako opuch prirodzene uvoľniť.

Funguje  na princípe osmózy, čím sa vyrovná koncentrácia solí na obidvoch stranách. Stérimar baby Na upchatý nos obsahuje morskú vodu, ktorá je mimoriadne bohatým zdrojom minerálov a stopových prvkov. Tieto pozitívne pôsobia na sliznicu nosa a pomáhajú plniť jej fyziologické funkcie.

A prečo práve meď?

Stérimar baby Na upchatý nos je naviac obohatený o meď, ktorá ničí baktérie, pôsobí protizápalovo a pomáha chrániť pred komplikáciami nádchy - zápalom stredného ucha a prinosových dutín. 

Viac info na www.sterimar.sk


Prípravok Stérimar baby Na upchatý nos je zdravotnícka pomôcka. Je to 100% prírodný hypertonický roztok morskej vody bez konzervačných látok. Môže byť kombinovaný aj s inými liekmi na liečbu nádchy. Kúpite ho v lekárni. Balenie má obsah 50 ml, približne 150 dávok.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Náš TIP