Richard Müller úplne inak!

Silvia Turnerová - PR 3
Richard Müller

   Prípravy na turné pod názvom Monogamný vzťah tour sa po deviatich mesiacoch blížia ku koncu. Richard Müller so svojou doprovodnou kapelou čoskoro odštartuje šnúru 27 koncertov. Počas svojej cesty charizmatický spevák navštívi 21 miest na Slovensku i v Čechách a zamieri aj do Londýna. Doprovodnú skupinu najúspešnejšieho speváka na Slovensku tvoria renomovaní slovenskí a českí hudobníci. Patria k nim napríklad Marcel Buntaj (bicie), Martin Gašpar (kontrabas), Michal Žáček (dychové nástroje), ale aj nemecká čembalistka Barbara Maria Willi.

   Po minuloročnom mimoriadne úspešnom turné v športových halách sa Richard Müller predstaví „úplne inak“. Všetky koncerty sa ponesú v akustickom komornom duchu. Odznejú nielen skladby z aktuálneho albumu Monogamný vzťah, ale aj piesne zo starších albumov, ktoré sa na koncertoch väčšinou nehrávali. Patria k nim piesne ako Odpusť, Vône, L.A., Studňa, Stín stíhá stín a mnohé ďalšie.

   Slovenská časť turné Monogamný vzťah tour sa začína 14.novembra koncertom v Banskej Bystrici. Posledné voľné vstupenky takmer vypredaných koncertov je možné zakúpiť v sieti Ticketportal a v predpredajných miestach jednotlivých koncertov. Bližšie informácie o turné, ako aj o miestach predpredaja sú uverejnené na stránkach www.muller.sk.

 

Slovenská časť turné „Richard Müller – Monogamný vzťah tour“

14.11. B.Bystrica (Dom kultúry)- vypredané

15.11. L.Mikuláš (Dom kultúry)- posledné lístky v predaji

16.11. Žilina (Dom odborov)- vypredané

17.11. Žilina (Dom odborov)- posledné lístky v predaji

18.11. Prešov (Divadlo Jonáša Záborského)- vypredané

19.11. Prešov (Divadlo Jonáša Záborského)-vypredané

22.11. Košice (Štátne divadlo)-vypredané

23.11. Košice (Štátne divadlo)-vypredané

25.11. Bratislava (ŠH Pasienky)

26.11. Bratislava (ŠH Pasienky)

 

Tour management – Key Art Production, s.r.o.

www.keyart.sk

Juraj Kuchárek – 0903/723 750

keyart@gti.sk

Silvia Turnerová – 0905/708 333

silvia.turnerova@nextra.sk


KEY ART PRODUCTION s.r.o., Trenčianska 47, 821 09 Bratislava

mobil: 0903 723 750, 0905 708333, e-mail: keyart@gti.sk

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Komentáre k článku

  1. Ahojte, vdaka tejto skvelej stranke a moznosti vyhrat listky na koncert RM som jednou z tych stastnych, ktori ho uvidia buduci tyzden 25.11. na Pasienkoch. Urcite vam napisem svoje dojmy z koncertu. Velmi velmi dakujem!!!!

  2. rada by som sla na koncert lenze patrim prave do tej druhej skupinky, kde male stvorenie potrebuje stale mliecko od maminky. muller je dobry spevak, aj ked si prezil svoje co jeho tvorbu dost poznacili ale i tak je super

  3. Muller, od „malinka“ som ho mala rada. Uz len ten jeho slon v porcelane…..

    A cim dalej, tym lepsie albumy. Rada by som sla na jeho koncert, mozno pride niekedy aj do Kanady, tak ako boli prednedavnom Radosinci, tiez boli super :o)

Pridaj komentár