Určite to poznáte!
To nie sú naschvály, ale zákon!
Potrebujem ísť s deťmi k lekárke?
Prváčka v aute zahlási, že ona je v tej rýchlosti iba v papučkách, pri jej obúvaní sa najmenšia tretíkrát za pol hodiny pokaká, pri umývaní ma samozrejme ošpliecha tak, že sa musím prezliecť aj ja, u lekárky zistím, že náš chorý šiestak preventívne kartičky poistenca vyložil pred batolivou
demolačnou čatou na poličku v obývačke, kde aj zostali. Jeho žiacka knižka sedí na sedadle auta, kým ja vyhlasujem po nej pátranie v ambulancii… Vonku sa náhle rozprší z jediného mráčika, ktorý sa práve objavil a ja mám dáždnik akurát v tej kabele, ktorá mi ráno farebne neladila …
Ak sa ma niekto spýta „Čo deti? Zdravé?“, do večera aspoň jedno z nich naháňa ortuť na druhom konci teplomera alebo predo mnou prinajlepšom skrýva
hráškovo zelené sople…
Ak doma nemáme na jedenie nič, že aj susedovie anorektické myši balia kufre a odchádzajú na protest k mame, vtedy zvyčajne dostaneme neohlásenú
návštevu! 🙂
P.S.: Ten puding, čo vám u nás tak chutil bol HOME MADE, z môjho odstriekaného mlieka.
Sorry, Mr. Murphy.
Tento článok súťažil v projekte FEJTÓN RODINKA.SK 2007



Domáci miláčik v strese? Príčinou môže byť aj bežný chod domácnosti
Rok Ohnivého koňa: keď rodičia nechcú mať deti kvôli povere
Tri roky od otvorenia Pôrodnice Bory: „Dnes vieme liečiť dieťa ešte pred narodením,“ hovorí Mikuláš Redecha
Myslela som si, že bábätko z umelého oplodnenia nemôže mať vadu, že je dokonalé
Rodinka TEST: Renault Clio full hybrid E-Tech 160 – malé auto, ktoré konečne dospelo
Rodičia žiadajú od Druckera ospravedlnenie
Súťaž o zdravé zúbky: 2x sonická zubná kefka Philips Sonicare
Výhercovia súťaží 2026
UKONČENÁ: Súťažte o skvelý májový balíček produktov od dm drogerie markt
UKONČENÁ: Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt.
UKONČENÁ: Súťažte o 5x Vileda H₂prO - mop s revolučným systémom
UKONČENÁ: Súťažte o 3 balíčky od Aniball pre ľahší pôrod
super napísané, mne bolo pri takomto niečom povedané, že nezvládam domácnosť ani deti…:(
paci sa mi styl. Aj to PS nie je na zahodenie – paradny odpis. Len je to dosť kratke – taka uputavka na Vas fejton, ktory uz bude o niecom, cize bude mat nejaku zapletku a rozuzlenie alebo nieco podobne.
take male vtipne, vystizne…nieco ako editorial…ale pisete dobre!myslim,ze som uz cosi od vas citala…kdesi…