Internet aj do kuchyne: Predám, kúpim, darujem…

Ing. Silvia Kočišková 6

Keď si kúpite novú práčku, zákonite príde otázka, čo s tou starou. Hneď prvá možnosť, ktorá sa natíska, je, predať ju. Veď niekomu ešte poslúži a nejaké peniažky navyše sa doma vždy zídu. A tak si podáte inzerát “Predám zachovalú pračku značky…” Že podobné situácie poznáte, len namiesto práčky to bol vysávač, sušička, DVD-rekordér, nábytok, kočiar,…?

Jeden predá, druhý by rád kúpil. Fenomén občianskej inzercie neobišiel ani internet. Prezradíme vám, kde sa oplatí inzerovať, ako podávanie online inzerátov funguje a koľko to stojí.

Keď sa povie inzerát, asi sa vám vybavia inzertné noviny Avízo. Túto známu značku pre inzeráty nájdete aj na internete. Portál www.avizo.sk je najnavštevovanejší spomedzi všetkých slovenských inzertných portálov.
Podávať inzeráty tu môžete vo všetkých možných kategóriách – od audia cez služby až po zoznámenie. Nájdete tu aj inzeráty týkajúce sa realít a zamestnania. Skôr, než na portáli uverejníte svoj prvý inzerát, musíte sa zaregistrovať. Inzerovanie vás nič nestojí, v prípade že máte v jednej rubrike (napr. domáce spotrebiče) aktívny jeden inzerát. Ak sa však po niekoľkých dňoch rozhodnete k inzerátu na predaj práčky pridať aj inzerát na predaj chladničky, bude vás to stáť 100 Sk. Váš inzerát ostane na portáli uverejnený jeden mesiac, respektíve dokiaľ ho sami nezrušíte.
Ak nechcete, aby nejaký zaujímavý inzerát unikol vašej pozornosti, využite agenta pre zasielanie inzerátov. Funguje tak, že na portáli si najskôr nastavíte kritéria pre inzeráty, o ktorých chcete byť informovaná a agent vám potom o nich bude pravidelne zasielať informácie.

Ďalší veľký portál ponúkajúci inzertné služby nájdete na adrese www.inzercia.sk. Každý mesiac tu môžete podať bezplatne dva inzeráty. Za ďalšie, uverejnené v danom mesiaci sa platí, ale ceny sú priateľské. Ak patríte medzi tých, ktorí zvyknú podávať inzeráty častejšie, využite inzertné balíky. Získate počet voľných inzerátov, ktoré môžete uverejniť kedykoľvek a za cenovo výhodnejších podmienok. Na ukončenie platnosti inzerátu vás upozorní e-mailová správa.

Internetový bazár na adrese www.mimibazar.sk navštevujú predovšetkým mamičky. Je to totiž najväčší bazár s detským tovarom na slovenskom internete. Inzerovanie funguje dvoma spôsobmi – buď si zadávate inzeráty jednotlivo do príslušných kategórií (hračky, kojenecké potreby, postieľky, atď.) alebo si založíte predajný fotoalbum. Veci, ktoré chcete predať najskôr nafotíte a vložíte do fotoalbumu. K fotkám pripíšete sprievodný text vrátane ceny a potom už len čakáte, kedy sa prihlási nejaký záujemca o váš tovar. Inzerátov je však veľa a preto, ak chcete, aby ten váš medzi ostatnými vynikol, ponúka vám Mimibazar možnosť zvýraznenia vašich stránok pomocou hviezdičiek. To už však nie je zadarmo ale za mesačný členský poplatok – od 69,- Sk vyššie. Na oplátku bude Mimibazar podporovať váš predaj, získate väčšie množstvo predajných fotografií a ďalšie bonusy.

Obľúbeným miestom na inzerovanie s komoditami ako kočík, autosedačka, postieľka, detské vecičky či hľadanie opatrovateľky sú aj weby špecializujúce sa na detskú a rodičovskú tematiku. Tu sú ich adresy: portál www.babetko.sk ponúka priestor na inzeráty vo svojom FÓRE, na stránke www.mamaaja.sk môžete navštíviť MINIBURZU, na portáli www.mamatata.sk neprehliadnite BAZÁR alebo si otvorte stránku časopisu Dieťa na adrese www.dieta.sk, ktorá taktiež ponúka možnosť inzercie v rubrike Bazár. Na všetkých týchto adresách môžete uverejňovať vaše inzeráty zadarmo.

Používanie internetových inzertných portálov je jednoduché a efektívne. Ak budete chcieť najbližšie niečo predať, kúpiť či darovať, skúste to cez internet.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Komentáre k článku

 1. FINANČNÁ PODPORA V DOBE KORONAVIRU. 120.000€

  PLATÍ PRE OSOBY S TRVALÝM POBYTOM V SR!

  NOVINKA – JEDINE U NÁS ! Od 1 000 do 120 000 eur.

  Úrokové sadzby upravené smerom nadol s cieľom uľahčiť splácanie každý mesiac.

  Kontakt: chhumf@gmail.com

 2. FINANČNÁ PODPORA V DOBE KORONAVIRU. 120.000€

  PLATÍ PRE OSOBY S TRVALÝM POBYTOM V SR!

  NOVINKA – JEDINE U NÁS ! Od 1 000 do 120 000 eur.

  Úrokové sadzby upravené smerom nadol s cieľom uľahčiť splácanie každý mesiac.

  Kontakt: chhumf@gmail.com

 3. Pôžička a hypotéky online do 24 hodín.

  Požičaj si peniaze do 100000 Eur bez ručenia a máš ich do 24 hodín od schválenia. Ponúkame bankové pôžičky. Schválenie vašej žiadosti do 45 minút.

  Tieto pôžičky sú určené pre zamestnancov, podnikateľov, obchodníkov, zdravotné sestry, záhradníkov, poľnohospodárov, dôchodcov, pomocníkov a ďalších. A to Slovákom pracujúcim v Nemecku, Rakúsku alebo Švajčiarsku.

  Email: frsofinco@gmail.com

 4. Dobré popoludnie, pane a pani

   

  počas tohto obdobia globálnej krízy spojenej s pandémiou COVID-19,

  KTO, UNICEF, MMF, IBRD, IDA v spolupráci s medzinárodnými bankami sprevádzajú po celom svete hotovostné pôžičky s revidovanou sadzbou 2%.

  Naše podmienky sú prijateľné pre všetkých. Potrebujete pôžičku? Povedzte nám rýchlo svoje potreby. Sme vám k dispozícii

  Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás na nasledujúcej e-mailovej adrese: olgaelena0001@gmail.com

  Whatsapp na číslo – Upozorňujeme, že iba falošné banky majú priateľské telefónne číslo.

   

  … ponuka pôžičky je obmedzená Zdieľajte so svojimi blízkymi …

 5. Potrebujete požicat peniaze a v bankách ste napriek slubom z reklám o jednoduchých a skvelých pôžickách, ktoré vyriešia financné problémy, neuspeli?

  V takom prípade môžete vyhladat financnú pomoc u súkromnej osoby. Viac tu: olgaelena0001@gmail.com

 6. Potrebujete úver: Osobné pôžicky – úver pre vlastnú spotrebu – Financovanie – realitné úvery – investicné úvery – Auto úver – druhé hypotéky. Je zakázané bankovníctva alebo výpožicky alebo potrebujú peniaze na platenie úctov a dalšie výdavky.

  E-mail: chhumf@gmail.com

Pridaj komentár