Veľkonošné inišpirácie

MikSa 1

Vaše deti iste potešia veľkonočné omaľovánky, veď aká by to bola Veľká noc, keby sme si s nimi nevymaľovali aspoň jedno vajíčko? Ak nie to ozajstné, Inšpirujte sa aspoň papierovými. Veď najkrajšie veľkonočné dekorácie sú tie, ktoré vyrobia naše deti.

Šikovné a tvorivé mamičky, si jarnú náladu môžu privodiť krásnymi jarnými dekoráciami, ktoré oživia každý byt či dom. Inšpirujte sa u nás a u Vás zakvitne jar.

Zbiehajú sa Vám slinky na chutné svieže veľkonočné menu v podobe pečeného jahňacieho stehna so zapekanými zemiakmi, grilovanou špargľou a chutnými bochníkmi?

alebo si radšej dáte na stôl veľkonočnú hrudku či vianočku?

alebo máte chuť na fajnové veľkonočné dobroty od našej šéfkuchárky Silvie Bodlákovej ako napríklad syrové vykrajované pečivo či vajíčkovo- zeleninová salámu?
Inšpirujte sa v našej veľkonočnej kuchyni!

Nemáte ešte rozmyslené, čím si sviatky osladíte? Inšpirujte sa našimi veľkonočnými medovníčkami, výborne sa hodia aj ako darček pre pondelkových šibačov.

Janka, známa v našom diskusnom fóre Rodinky.sk skôr pod menom Shamka vytvorila digitálne šablóny, pomocou ktorých sa bude dať jednoducho vyrobiť veľkonočná pohľadnica s vašimi fotkami, napríklad aj s fotografiami Vašich detí.

Ak už pohľadnice nestíhate nieto že napísať, ale už ani poslať, skúste aspoň sviatočnú sms-ku. Chýbajú Vám veršíky? Inšpirujte sa, vybrať si môžete zo 105 rôznych sms-textov.

Dodržujete alebo poznáte tradíciu požehnania veľkonočných jedál? Inšpirujte sa a pridajte Vašu skúsenosť s týmto milým zvykom v našom diskusnom fóre.

Na pondelňajšiu šibačku a oblievačku sa tešia najmä chlap(c)i, ak sa im už nechce recitovať iba „šibi-ryby“, Inšpirujte sa novou básničkou. Máte pripravený iný korbáčový veršík?

Ak máte dobrý tip na veľkonočný výlet, prezraďte ho aj nám! Radi sa inšpirujeme!

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 1,00 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. veľkonočný výlet – do okolia Žiliny – konkrétne na Lietavsky hrad, vhodne aj pre rodinky s detmi, alebo do okolia mesta Martin – hrad Sklabiňa (len 9km)

Pridaj komentár