ŠkôlkariŠkôlkari

Gašparko býva na Kolibe

 PR   20.04.2015   0

Škôlka Gašparko môže vďaka vlastnému interiérovému bazénu ako jedna z mála škôlok poskytnúť možnosť celoročného plávania. Deti majú prirodzene radi vodu, ale aj pesničky a všetko priestranné a pestré.

Voľba súkromnej materskej školy Gašparko či už v blízkosti lesa na Kolibe garantuje rodičom, že o ich dieťa bude postarané na vysokej profesionálnej úrovni, v zdravom, pozitívne motivujúcom prostredí.

 

Súkromná materská škola Gašparko

uzrela svetlo sveta pred 7 rokmi v Trnávke ako pilotný projekt materskej školy so zameraním na hudbu a anglický jazyk.

Alfou a omegou je kvalitný a profesionálne školený personál a jeho stálosť. 

Časté výmeny učiteliek, mladých dievčat alebo študentiek, ktoré v snahe minimalizovať personálne náklady zamestnávajú niektoré súkromné škôlky, neprospievajú deťom, ktoré sa prirodzene emočne naviažu na svoju pani učiteľku. V našej škôlke pracuje stály a výlučne vysokoškolsky vzdelaný personál v odboroch pedagogika, psychológia a hudba.

 

„Naše pravidlo – maximálne 7 detí na jednu učiteľku – garantuje individuálny prístup ku každému dieťaťu. Som veľmi rada, že sa môžem vo svojej práci oprieť o kvalitný team odborníkov, ktorí navyše popri svojej odbornosti robia svoju prácu s láskou.“, hovorí Ing. Ida Kozlová, riaditeľka škôlky Gašparko.

Na Kolibe pod lesom

Pred piatimi rokmi otvorila brány aj škôlka na Kolibe pod lesom.

 

„Záujem o naše služby prejavili aj rodičia z iných lokalít nášho mesta, ktorí neraz aj napriek ranným špičkám vozili k nám deti aj z úplne opačného konca Bratislavy. V snahe im sme otvorili druhú prevádzku našej školky v lukratívnej časti bratislavskej Koliby, ktorá je ľahko a rýchlo dostupná či už z centra mesta alebo cez Kramáre aj z okrajových častí mesta.

Výhodná poloha škôlky v blízkosti lesa dáva navyše šancu našim deťom dýchať v rámci Bratislavy zdravší vzduch nad hranicou smogu. Blízkosť lesa je pre nás veľmi dôležitá a plne ju využívame na zdravý pohyb detí v prírode, ktorý je pre nich tou najprirodzenejšou enviromentálnou výchovou", dopĺňa pani riaditeľka.

 

Angličtina každý deň

Každodenná výuka anglického jazyka prebieha hravou a veku primeranou formou. V zariadení na Kolibe si môže rodič pre svoje dieťa zvoliť celodennú komunkáciu v angličtine alebo komunikáciu v slovenskom jazyku s výukou angličtiny. Navyše, ako jedna z mála škôlok, má Gašparko k dispozícii native speaking učiteľku na plný úväzok.

„O schopnostiach detí učiť sa cudzie jazyky v predškolskom veku sa už toho popísalo veľmi veľa, my z našej praxe môžeme len potvrdiť a naše výsledky plne dokazujú pravdivosť týchto tvrdení.“dodáva Ing. Ida Kozlová.

 

Prihlášku a všetky potrebné informácie o súkromnej materskej škôlke Gašparko nájdete na internetových stránkach www.gasparko.eu

Najviac nás však poteší Vaša osobná návšteva, ktorú odporúčame dohodnúť si vopred telefonicky na čísle 0948 100 417.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.2 z 5. Celkom 10 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Náš TIP