Letné jazykové campy

Zuzana Šarlinová 0

Viacerí z nás už počuli o rôznych spôsoboch ako sa čo najrýchlejšie a najefektívnejšie naučiť hovoriť po anglicky. Letné campy sú jednou z mnohých spôsobov výučby anglického jazyka, ktoré Vám ponúka Kanadská jazyková škola Time 2 Talk, s.r.o., počas letných prázdnin.

Letné campy sú príležitosťou pre vás, ako si overiť svoje vedomosti a schopnosti komunikovať v anglickom jazyku. Pomôže Vám to obohatiť si slovnú zásobu a získať istotu

v používaní anglickej gramatiky, ale hlavne myslieť v anglickom jazyku. Táto skúsenosť vám umožní plynule viesť konverzáciu so spolužiakmi, ale predovšetkým s anglicky hovoriacimi ľuďmi ako i spoznávať kultúru iných národov.

Kanadská jazyková škola ponúka program pre deti od ôsmych rokov. Deti majú možnosť učiť sa po anglicky formou hier. Pripravili sme pre ne cestu do praveku s mamutom Radoľkom, ktorý sa nachádza v expozícii Kysuckého múzea v Kaštieli v Radoli. Radoľko je anglický hovoriaci mamut, ktorý skrýva tajomstvo a poklad praveku. Úlohou detí bude nájsť, pomocou indícii, tento poklad a tak vylúštiť tajomstvo, ktoré Radoľko skrýva. Zaujímavými činnosťami pre deti budú aj kreatívne práce z remeselných oblastí nášho regiónu, ako aj atraktívne ukážky kúziel a fyzikálnych javov, ktoré bude predvádzať Mr. Zane alias Majster N. Deti tak majú možnosť učiť sa angličtinu formou spoznávania histórie, tradície ľudového remesla ako aj pochopiť mnohé fyzikálne zákonitosti spolu s Mr. Zanom, ktorý pochádza z Kanady.

Študijný program, Letné Campy, je určený aj pre dospelých záujemcov a to nie len pre pokročilých, ale aj pre začiatočníkov. Kanadská jazyková škola pripravila atraktívny program, ako sa zbaviť stresu pri používaní anglického jazyka v praxi. Program vám pomôže odbúrať jazykové bariéry počas vašich dovoleniek či pracovných ciest v cudzích krajinách. Letné campy zahŕňajú 20 vyučovacích hodín týždenne pondelok až piatok. Zo skúseností lektorov anglického jazyka, ktoré získali počas ich praxe vieme, že zmena školských lavíc za netradičné a oddychové prostredie, pôsobí na študentov efektívnejšie. Odbúrava sa stres a zábrany v komunikácii s native speakrom. Preto sú pre vás pripravené piatkové vyučovacie popoludňajšie posedenia pri čaji, v zaujímavom prostredí Anglického Irish Pubu v Žiline.

Študijné materiály ako aj občerstvenie sú zahrnuté v cene poplatku letného campu. Záujemci o štúdium sa môžu informovať na adrese:

Kanadská jazyková škola – Time 2 Talk, s.r.o.

Národná 8 010 01 Žilina, tel: 0907 539 320, 0915 646 274, 421 41 500 7063

 na webovej stránke www.canadianschool.sk email: zilina(at)canadianschool.sk

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 2,70 z 5)
Loading...

Pridaj komentár