Nová služba pre bratislavské mamičky

Slávka Pirčová/PR 4
logo nakuptesi.sk

Možno aj vy patríte k tým, ktoré nemajú čas stráviť niekoľko hodín týždenne v nákupnom centre a hľadať tovar, ktorý práve potrebujete. Mamičky z Bratislavy môžu od mája využívať novú službu a nakúpiť potraviny a niektoré iné produkty on-line prostredníctvom novej webstránky www.nakuptesi.sk. Na stránke nájdu viac ako 900 tovarov, ktoré si môžu jednoducho objednať cez internet a nechať doviezť priamo domov. Služba funguje nepretržite 24 hodín denne. Pre bezplatný dovoz je potrebné nakúpiť v rámci Petržalky nad 500 korún, v ostatných mestských častiach nad 1 000 korún.

On-line potraviny sa zatiaľ sústredia na obyvateľov a firmy sídliace v Bratislave. Nákupom potravín cez internet šetríte čas, peniaze aj svoje nervy. Nakupujete z pohodlia svojho domova, bez stresu a naháňania, nakúpite len to, čo práve potrebujete, nemusíte stáť v rade pri pokladni, cestovať do obchodu a späť, nemusíte nosiť ťažké nákupné tašky. Ušetrený čas využijete určite príjemnejšie a zmysluplnejšie.Výhody nakuptesi.sk?

 • Nakupujete len to, čo práve potrebujete

 • Tovar máte prehľadne usporiadaný do kategórií

 • Nemusíte stáť v rade pri pokladni

 • Nemusíte cestovať do obchodu a späť

 • Nemusíte nosiť ťažké nákupné tašky

 • Môžete využívať náš vernostný program

 • Šetríte si čas a peniaze

  Viac informácií získate na www.nakuptesi.sk alebo 0911/01 02 09.

   

  nakúpte si, s.r.o.

  Tel.: 0903 382 786

  e-mail: info@nakuptesi.sk

   

   

  Seesame, s.r.o.

  tel.: 0907 726 211

  e-mail: pircova@seesame.com

   

 •  

  nakúpte si, s.r.o.

  Tel.: 0903 382 786

  e-mail: info@nakuptesi.sk

   

   

  Seesame, s.r.o.

  tel.: 0907 726 211

  e-mail: pircova@seesame.com

   

  1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
  Loading...

  Komentáre k článku

  1. nuž ako nápad sa mi to síce páči, ale ceny už menej. len zľahka som to prebehla a zdajú sa mi ceny dosť vysoké. napr. hlávkový šalát 58 korún .je mi jasné ,že ceny nebudú ako v obchode ale pri nákupe nad tísíc korún sa mi už naozaj oplatí vytiahnuťradšej auto z garáže.

  2. Milan, hadaj asi preco je to takto napisane? Pretoze to napisala PR agentura a nie moc dobre. Ale napad inak vyborny.

  3. Výborná služba, myslím, že toto má budúcnosť a som rád , že to redakcia babetka spropagovala.

   Len už pri tej propagácii pozor na nepresné a pre zákazníka v konečnom dôsledku zavádzajúce informácie:. Porovnajte si:

    

   Babetko – „Pre bezplatný dovoz je potrebné nakúpiť v rámci Petržalky nad 500 korún, v ostatných mestských častiach nad 1 000 korún.“

    

   http://www.nakuptesi.sk – „ZÓNA 3 (Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Lamač, Dúbravka, Devín, Devínska Nová Ves, Záhorská Bystrica, Rača, Vajnory, Rusovce, Čunovo) minimálna objednávka je 1000,-SK, za rozvoz sa účtuje 150,-SK poplatok.“

  Pridaj komentár