Aj Pampers patrí do funklubu štvorčiat Kyselicových

ts 0

V domácnosti Miloša Kyselicu majú ďalší dôvod na radosť. Spoločnosť Procter & Gamble sa rozhodla pomôcť mladej rodine, ktorá sa v minulých dňoch nečakane rozrástla o štvorčatá, a vybavila ju detskými hygienickými prostriedkami značky Pampers na celé dva roky dopredu. Novopečenému otcovi dnes odovzdali darčekový certifikát zástupca Procter & Gamble Juraj Králík a speváčka Dara Rolins, ktorá je ambasádorkou spoločného projektu Pampers a Unicef „1 balenie = 1 vakcína“. 

Rodina Kyselicových, predovšetkým však niekoľkotýždňoví Peťko, Ondrejko, Hanka a Janka, dostali celkom 200 balení detských plienok a 200 dvojitých balení detských čistiacich obrúskov, oboje značky Pampers. „Vôbec sme takú ponuku nečakali, veľmi nám to pomôže,“ povedal v poďakovaní Miloš Kyselica. „Máme teraz plnú hlavu s prestavbou malého bytu, aby sme sa doň vôbec vošli – pôvodne sme očakávali dvojčatá. Darček od Pampers znamená pre náš rodinný rozpočet ohromnú úľavu.“

Štvorčatá navyše bez toho, aby o tom zatiaľ vedeli, prispeli 300 vakcínami do kampane Pampers a Unicef „1 balenie = 1 vakcína“. Za každé predané balenie výrobkov Pampers, označené logom kampane, daruje Pampers finančné prostriedky na kúpu jednej vakcíny proti tetanu. Dodnes takto Unicef získal viac ako 50 miliónov vakcín a cieľom je počas budúcich troch rokov túto čiastku zvýšiť až päťnásobne na celkových 250 miliónov.

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár