SprávySprávy

CCC potešilo mamičky a detičky z OZ Šanca pre nechcených

 TS   23.05.2014   0

Druhú májovú nedeľu všetky maminky na svete oslavujú svoj deň – Deň matiek. Nie každej maminke a dieťatku je dopriate osláviť ho v rodinnom kruhu, pohode a dobrej nálade. Spoločnosť CCC Slovakia, s.r.o. sa rozhodla spríjemniť tento deň maminkám a ich ratolestiam z OZ Šanca pre nechcených.

Aj nový pár topánočiek sa môže stať nevšednou udalosťou. Presvedčili sa o tom mamičky s deťmi z OZ Šanca pre nechcených, ktoré zavítali do bratislavského Auparku.

Predajňa ožila farebnými kočíkmi, detským smiechom, džavotom a rozžiarenými očkami detičiek. Ako uviedla zástupkyňa spoločnosti, pani Alena Langová z CCC Slovensko:

„Chceli sme počas májového Dňa matiek ukázať, že dôvod na oslavu má každá maminka bez ohľadu na prostredie, z ktorého pochádza. Ak im topánky z CCC spríjemnili deň a zabudli aspoň na chvíľku na starosti, sme veľmi radi.“ Mamičky si vyberali topánky nielen štýlové a farebné, ale aj praktické, keďže väčšinu dňa strávia na nohách pri aktivitách s deťmi.

„Veľmi si vážime dlhodobú pomoc partnerov, akým je aj spoločnosť CCC.  Spolupracujeme už druhý rok a sme radi, že sa nám rozhodli pomáhať aj v iných spoločensky prospešných projektoch“, uviedla riaditeľka Centra sociálnych služieb Náruč záchrany Senior &Junior v bratislavskej Dúbravke, pani Anna Ghannamová.

Deti s mamičkami odchádzali z predajne príjemné unavené a s darčekmi v rukách, niektorí aj nohách. Nezabúdajme na fakt, že to, čo sa nám zdá ako maličkosť, môže byť pre iného obrovským gestom. 

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised