Mám choré deti, nuž doma musíme vymýšľať rôzne činnosti, aby mi v čase, keď nemajú teplotu, nebehali po byte. Poznáte to – dve hodiny nie je teplota, tak vymýšľajú a potom zrazu je im zle. Tak sme vyrábali kvety.
Potrebujeme:
Ďalej potrebujeme sponky, gumičky, čečinový veniec a podobne
Na igelitovú tašku si nakreslíme pomocou pohára kruhy a vystrihneme ich. Potom postupujeme podľa obrázkového postupu:
A nakoniec kvietok trochu rukou upravíme – „načechráme“ a vložíme do vázičky alebo prišijeme okolo gumičky do vlasov, alebo prišijeme ku náramku, alebo priviažeme ku sponke, alebo priviažeme ku čečinovému vencu.
Pýtate sa koľko krúžkov treba na jeden kvietok? Nuž najmenej sme použili osem, ale lepšie je dvanásť, aby vyzeral kvietok dobre.
Foto: autorka



(1 hlasov, priemerne: 4,00 z 5)
Jednou nohou v base, ale inak job snov: učiteľka v škôlke
8 rád, aby sa bábätká v horúčavách vyspali
Od akého veku môžu byť deti doma bez rodičov?
Ako dlho si pamätajú mačky
Nebabušte bábätká aj v lete
Kúpalisko Hainburg Bergbad 2026: Je otvorené! Dôležité info pre slovenských návštevníkov
UKONČENÁ Súťaž o zdravé zúbky: 2x sonická zubná kefka Philips Sonicare
Výhercovia súťaží 2026
UKONČENÁ: Súťažte o skvelý májový balíček produktov od dm drogerie markt
UKONČENÁ: Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt.
UKONČENÁ: Súťažte o 5x Vileda H₂prO - mop s revolučným systémom
UKONČENÁ: Súťažte o 3 balíčky od Aniball pre ľahší pôrod