Zo životaKnižka: Mamy v jednom kole ...

Predslov

 Páter Thiemo Klein LC   01.11.2011   0

Predslov ku knižke 

MAMY V JEDNOM KOLE

... A AKO Z TOHO KOLA VON  

od Holly Pierlot

Inšpiratívne, praktické, hlboko duchovné – jedinečné spojenie!

Matka piatich detí opisuje vlastnú skúsenosť s prežívaním materstva ako napĺňajúceho povolania: ako cestu vedúcu bližšie k Bohu mimo denného chaosu. Skutočný príbeh Holly Pierlot opisuje duchovnú cestu matky ako hľadanie rovnováhy medzi Bohom, samou sebou, partnerom, deťmi a materiálnymi potrebami. Ukazuje, ako možno tieto priority usporiadať aj ako nás môžu viesť bližšie k Bohu.

Autorka získala pokoj vo svojej duši a poriadok doma. 

Toto je kniha, ktorá môže zmeniť životy žien aj na Slovensku, kde matky často pracujú a ich praktický život prebieha inak ako v prípade Holly. Princípy však ostávajú tie isté. Každý sa môže z tejto knihy niečo naučiť:

lepšie sa modliť, lepšie organizovať život domácnosti, lepšie komunikovať s partnerom, mať viac potešenia v úlohe matky...

Táto kniha je veľmi vhodná na spoločné čítanie aj v prítomnosti mužov. Odporúčame prečítať naraz jednu kapitolu. Mamičky, Boh vás má rád! Chce vás mať blízko seba. Túto knihu sme preložili, aby vám pomohla ľahšie prežívať vaše povolanie.

Páter Thiemo Klein LC

 

Knižku budeme  publikovať so súhlasom a po dohode s vydavateľom vždy po kapitolkách od prvej adventnej nedele. Príjemné čítanie.


Bibilografická poznámka

Holly Pierlot sa narodila v roku 1961 a vyrástla vo Frederictone (New Brunswick, Kanada). Ako sedemnásťročná zanechala štúdium. Vstúpila do hudobného priemyslu ako speváčka. Hrala aj na klávesy. Po ráznom obrátení sa opäť vrátila ku katolíckej viere, zanechala turné a pokračovala v štúdiu na univerzite. Tam stretla Philipa, svojho manžela, a obaja sa stali učiteľmi. Okolnosti a Božia prozreteľnosť ich napokon priviedli na Ostrov

princa Eduarda, kde Holly teraz žije s manželom a ich piatimi deťmi, ktoré doma vzdeláva.

Okrem práce vedúcej katechétky vo veľkej katolíckej farnosti sa niekoľko rokov aktívne angažuje v hnutí domáceho vzdelávania na Ostrove prin ca Eduarda. Dnes je obľúbenou rečníčkou na konferenciách o domácom vzdelávaní a na manželských a katechetických seminároch vo farnosti.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised





Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised