ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Zo životaVaše príbehy

Kravy matky, hrdinovia oteckovia

 Takakika   16.09.2016   0

Na mojom mužovi zbožňujem, ako sa vždy vyprsí, keď ide do tuhého. O nič nejde, to len ja som paranoidná.

Ingimage

 

Pôrod je nič

Napríklad taký pôrod. O čo mi ide, veď ženy rodili odjakživa, tak načo robím z toho haló. Doteraz ho mám pred očami, ako zo seba strháva nemocničný mundúr rovno na sále, bol tam dve minúty aj s cestou a prišlo mu tak nevoľno, že ledva dobehol pred palmu, čo bola pred pôrodnicou.

A potom sa čudujeme, že si toľko pôrodnice účtujú za prítomnosť otecka odoberajúceho kyslík na sále, keď chudáci musia stále kupovať roztrhateľné oblečenie a nite na šitie hláv oteckov, ktorí nevyberú krok a zrúbu sa pôrodníkom pod nohy, utekajúc kade ľahšie od pôrodu.

Dať dieťa do škôlky je nič

Najnovšia kauza je taká typická škôlková. Veď všetky deti si nejako porevú v tej škôlke a potom si zvyknú, tak načo robím z toho haló.

Bola som titulovaná aj internetovou kravou, ktorá si vygúglila nejaké múdre postupy, konzultovala s psychologičkou, pediatričkou aj kňazom, precitlivelá matka, nevie odísť od decka zo škôlky, no bože, je tam toho, odovzdám dieťa učiteľke a vypadnem preč, no nie? No áno.

Tak sme nechali, aby sa tatinko predviedol v plnej paráde, koniec koncov, tak mi to v škôlke aj odporúčali, nech privedie dieťa do inštitúcie otec, tí predsa len lepšie zvládajú emócie ako hormonálne rozladené mamičky...

Hrdinka supermama
Ingimage

 

Krava matka

Prvý deň dobre, prsil sa ako obvykle, všetko vraj bolo ok, trochu síce mraučalo dieťa pri dverách, ale učiteľka si ho zobrala do opatery a on rýchlo vypadol zo škôlky (ešte že si to tempíčko cvičil už od pôrodnice, je to ako s bicyklovaním, keď sa raz naučíš, už to nezabudneš).

Druhý deň volá spred škôlky, citujem, že to bol „pôrod,“ (ako keby on o tom niečo vedel!), dieťa musel odtŕhať od bráničky, zúrivo sa bránilo vkročiť dnu, kým ho hodil učiteľke do rúk, celý sa spotil, musí sa ísť domov prezliecť, lebo má mokré aj ponožky, fu.

Internetová krava sa zase len pousmiala. Vyprsiť sa, zdar!

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 10 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Takakika

More a červené tenisky. Materská na ostrove a muž v nebi.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised