Aká si naozaj matka podľa zverokruhu

Antimama 0

Narazila som na článok: Čo hovoria hviezdy? Aká ste mama podľa znamenia?

Článok tvrdí, že síce som kozorožec, ale štýlom materstva môžem byť baran. Tradične popis na mňa sedí, presne tak, ako ostatných 11 znamení. Všetko samé pozitívne veci.

Rozmýšľala som ale, že vytvorím vlastný horoskop materstva, ktorý by vernejšie odrážal, aké rôzne matky môžu byť. Metodika tvorby je nasledovná – vytvorím si asociáciu s daným názvom znamenia a následne danú asociáciu rozviniem.

Ak sa v niečom nájdete, považujte to za osud. Alebo čistú náhodu. Ako chcete.

 

Vodnár – stále mokrý.

Typ uplakanej matky, ktorá materstvo emocionálne nezvláda. Toto nezvládnutie môže vyplývať z prehnaných očakávaní spôsobených čítaním príliš veľa pozitívnych článkov o materstve v čase tehotenstva.

Blbosť? Dokončite profil matky -vodnárky … »»»

 

Ryby – ako ryba vo vode

Tu ide o prípad matky, ktorá všetko zvláda ľavou zadnou a cíti, že v materstve sa našla. Ak by jej to financie či spoločenské konvencie umožnili, rodila by v pravidelných intervaloch aj každý rok a pol.

Blbosť? Dokončite profil matky – Ryby … »»»

 

Baran – ovca.

Typ matky, ktorá bezhlavo nasleduje každú radu, ktorú nájde a nechá sa strhnúť akýmkoľvek trendom, ktorý práve letí, bez toho, aby o ňom najprv kriticky rozmýšľala.

Že máte lepší nápad? Dokončite profil matky –  Barana  »»»

 

Býk – červená.

Matky v tomto znamení sú poverčivé, dávajú dieťaťu na ruku červenú šnúrku, na krk jantárové gorálky, po pohľade cudzieho človeka na ich dieťa, toto dieťa pretierajú ocikanou plienkou.

Že nie? Dokončite profil matky –  Býka  »»»

 

Blíženci – kontakt.

Typ matky, ktorá nedokáže svoje dieťa opustiť ani na päť minút. Prvýkrát ide bez neho do obchodu, keď má tri roky. Do kina sama s manželom, keď má dieťa päť rokov, aj to každých päť minút kontroluje mobil. Keď ide dieťa do školy, matka sedí prvý mesiac pred triedou každý školský deň.

Dokončite profil matky –  Blíženca  »»»

 

Rak – ísť späť.

V tomto prípade hľadá matka stratené tradície a znalosti ľudstva. Robí bezplienkovú metódu, frčí na raw alebo paleostrave, prípade pomocou regresívnych techník hľadá príčiny svojich materských problémov.

Ne/súhlasíte? Dokončite profil matky –  Raka  »»»

 

Lev – ZOO.

V domácnosti tejto matky je večný neporiadok a zmätok, ale zásadne to nerieši, ako správna levica vylihuje na gauči a užíva si zaslúženú siestu.

Dokončite profil matky –  Leva  »»»

 

Panna – nepoškvrnenosť.

Typ matky, ktorá deklaruje, že jej dieťa prespí celú noc, spapá všetku zeleninu a poslúcha na slovo. Tak, ako mnohé iné materské lži, aj takéto materstvo je len mýtom.

Máte nejaké iné materské klamstvá ? »»»

 

Váhy – balans.

Matka v znamení váh neustále hľadá rovnováhu medzi rodinným a pracovným životom. Úspešnosť je veľmi diskutabilná, ale cení sa najmä snaha.

Dajte nejaké svetlé príklady, nech sme vyvoláme dojem, že sa to vybalansovať dá »»»

 

Škorpión – púšť.

Matka škorpión je vyprahnutá. Jej deti z nej vysali všetku energiu a nedokáže už reagovať na žiadne podnety. Svetlým bodom jej budúcnosti je čas, keď deti opustia rodné hniezdo. Alebo bude aspoň pondelok a pôjdu do školy či škôlky.

Ak chcete protirečiť, sem s tým »»»

 

Strelec – šíp.

Matka rýchla a ostrá ako šíp. Týka sa to najmä jej schopnosti hodnotiť materské schopnosti iných žien, ktoré sa po konverzácii s ňou cítia neschopnejšie než kukučia matka.

Dopĺňame horoskop strelca. Tadeto »»»

 

Kozorožec – tvrdohlavosť.

Typ matky, ktorá robí veci po svojom a nedá si povedať. Napríklad opakovane rozčuľuje materskú komunitu sarkastickými článkami.

Máte sarkastickú poznámku? Sem s ňou »»»

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (14 hlasov, priemerne: 3,60 z 5)
Loading...

Pridaj komentár