VýživaDojčenie a mlieko

Hľadáme dojčiace maminky, ktoré chcú otestovať LANSINOH

 redakčný test produktov   01.01.1970   0

- AKTUALIZÁCIA: - PRIHLASOVANIE DO TESTU SME UZAVRELI 4.9.2022-

Viac ako 80 % slovenských žien odchádza z pôrodnice s pocitom, že neboli dostatočne podporené dojčiť. Aktuálne nemáme ani jednu Baby Friendly nemocnicu s platným certifikátom BFHI.

Odporúčania WHO, aby boli bábätká do 6 mesiacov života výlučne dojčené a do 2 rokov dostávali kombinovanú stravu (materské mlieko + ostatné potraviny) sa ale nedodržujú a výlučne sa dojčí asi len 40 % detí do veku 6 mesiacov.

Značka Lansinoh, ktorá pôsobí aj na slovenskom trhu, nielenže pomáha mamičkám pripraviť sa na pôrod a následné zotavenie, ale podporuje mamy aj v dojčení a zameriava sa na to, aby pomohla ženám s dojčením už v pôrodnici.

Lansinoh

 

Pre redakčné testovanie hľadáme 12 testeriek - dojčiacich mamičiek,

ktoré by chceli vyskúšať tieto 3 produkty od značky Lansinoh:

  1. Lansinoh HPA lanolín 10ml
  2. Prateľné vložky farebné čierne a telové
  3. Silikónová odsávačka mlieka

Ich úlohou, okrem dojčenia bábätka :) bude prezradiť nám, ako im v dojčení pomohli produkty Lansinoh. Po uplynutí času na testovanie im pošleme dotazník, aby sme vedeli, čo im táto skúsenosť priniesla.

Konkrétne budú testovať:

Lansinoh

Lansinoh HPA lanolín 10ml

Lansinoh HPA® lanolín bol vyvinutý pre dojčiacu mamičku, aby upokojil a ochránil jej popraskané a boľavé bradavky. Bolestivé bradavky sú bežným problémom v období dojčenia a ich príčina je zvyčajne v nesprávnej polohe bábätka na prsníku. Je dôležité riešiť príčinu vzniku bolesti, zatiaľ čo vám Lansinoh HPA lanolín pomôže upokojiť a ochrániť vaše boľavé a popraskané bradavky.


 

Prateľné vložky farebné čierne a telové

Lansinoh

 

Lansinoh Prateľné vložky do podprsenky majú vynikajúcu savosť, sú super jemné a najmä poskytujú opakovateľnú ochranu proti vytekajúcemu mlieku. Vďaka jemnému materiálu sú vhodné aj na citlivé a poranené bradavky.

Okrem toho, že nové farby (čierna a telová) sa perfektne zladia s podprsenkou, sú ekologické. Kontúra v tvare kvapky zabezpečuje pohodlnejšie umiestnenie a skvelé nosenie s maximálnou ochranou proti vytekaniu.

 

Silikónová odsávačka mlieka

Lansinoh

 

Lansinoh silikónová odsávačka mlieka je ľahká, prenosná a skladná, nezaberie veľa miesta v taške do pôrodnice a môžete ju použiť presne v takýchto prípadoch. Lansinoh silikónová odsávačka mlieka kolektor zachytí materské mlieko uvoľnené pri spustení toku mlieka alebo počas odsávania z jedného prsníka. A toto mliečko môžete použiť pre bábätko vtedy, keď ho bude potrebovať.


Vaše meno a priezvisko:

Vaša poštová adresa:

Váš e-mail:

Váš telefón (pre kuriéra):

Kedy ste porodili vaše bábätko?

Ako hodnotíte podporu dojčenia v pôrodnici (oznámkujte ako v škole )

S akými problémami pri dojčení ste sa stretli?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely vyhodnotenia a doručenia výhry. Viac informácií.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.5 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Náš TIP