Hľadáme dojčiace maminky, ktoré chcú otestovať LANSINOH

redakčný test produktov 0

– AKTUALIZÁCIA: – PRIHLASOVANIE DO TESTU SME UZAVRELI 4.9.2022-

Viac ako 80 % slovenských žien odchádza z pôrodnice s pocitom, že neboli dostatočne podporené dojčiť. Aktuálne nemáme ani jednu Baby Friendly nemocnicu s platným certifikátom BFHI.

Odporúčania WHO, aby boli bábätká do 6 mesiacov života výlučne dojčené a do 2 rokov dostávali kombinovanú stravu (materské mlieko + ostatné potraviny) sa ale nedodržujú a výlučne sa dojčí asi len 40 % detí do veku 6 mesiacov.

Značka Lansinoh, ktorá pôsobí aj na slovenskom trhu, nielenže pomáha mamičkám pripraviť sa na pôrod a následné zotavenie, ale podporuje mamy aj v dojčení a zameriava sa na to, aby pomohla ženám s dojčením už v pôrodnici.

Lansinoh

 

Pre redakčné testovanie hľadáme 12 testeriek – dojčiacich mamičiek,

ktoré by chceli vyskúšať tieto 3 produkty od značky Lansinoh:

 1. Lansinoh HPA lanolín 10ml
 2. Prateľné vložky farebné čierne a telové
 3. Silikónová odsávačka mlieka
 4. Ich úlohou, okrem dojčenia bábätka 🙂 bude prezradiť nám, ako im v dojčení pomohli produkty Lansinoh. Po uplynutí času na testovanie im pošleme dotazník, aby sme vedeli, čo im táto skúsenosť priniesla.

  Konkrétne budú testovať:

  Lansinoh

  Lansinoh HPA lanolín 10ml

  Lansinoh HPA® lanolín bol vyvinutý pre dojčiacu mamičku, aby upokojil a ochránil jej popraskané a boľavé bradavky. Bolestivé bradavky sú bežným problémom v období dojčenia a ich príčina je zvyčajne v nesprávnej polohe bábätka na prsníku. Je dôležité riešiť príčinu vzniku bolesti, zatiaľ čo vám Lansinoh HPA lanolín pomôže upokojiť a ochrániť vaše boľavé a popraskané bradavky.

  Prateľné vložky farebné čierne a telové

  Lansinoh

  Lansinoh Prateľné vložky do podprsenky majú vynikajúcu savosť, sú super jemné a najmä poskytujú opakovateľnú ochranu proti vytekajúcemu mlieku. Vďaka jemnému materiálu sú vhodné aj na citlivé a poranené bradavky.

  Okrem toho, že nové farby (čierna a telová) sa perfektne zladia s podprsenkou, sú ekologické. Kontúra v tvare kvapky zabezpečuje pohodlnejšie umiestnenie a skvelé nosenie s maximálnou ochranou proti vytekaniu.

  Silikónová odsávačka mlieka

  Lansinoh

  Lansinoh silikónová odsávačka mlieka je ľahká, prenosná a skladná, nezaberie veľa miesta v taške do pôrodnice a môžete ju použiť presne v takýchto prípadoch. Lansinoh silikónová odsávačka mlieka kolektor zachytí materské mlieko uvoľnené pri spustení toku mlieka alebo počas odsávania z jedného prsníka. A toto mliečko môžete použiť pre bábätko vtedy, keď ho bude potrebovať.


Vaše meno a priezvisko:

Vaša poštová adresa:

Váš e-mail:

Váš telefón (pre kuriéra):

Kedy ste porodili vaše bábätko?

Ako hodnotíte podporu dojčenia v pôrodnici (oznámkujte ako v škole )

S akými problémami pri dojčení ste sa stretli?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely vyhodnotenia a doručenia výhry. Viac informácií.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 4,50 z 5)
Loading...