Súťaže na rodinka.sk

Vyhrajte pre deti dvojicu pracovných zošitov KULIFERDO PREDŠKOLÁKOM KOMPLET

 redakcia   16.06.2022   0

Máte doma predškoláka, ktorého čakajú posledné prázdniny ako škôlkara a v septembri z neho máte školáka? Už len dva mesiace vás delia od celkom nového životného obdobia.

Možno z toho máte jemné zimomriavky a rozmýšľate, či je na to vaše dieťa pripravené, či má dobre zvládnutú grafomotoriku, či má potrénované aj nejaké číselká. Sami poznáte svoje dieťa najlepšie, viete, čo mu ide dobre a v čom by možno potrebovalo ešte pomôcť.

Máme pre vás skvelú správu. Nemusíte byť na to sami. Stačí iba kvalitný podporný materiál, ktorý vášho budúceho prváčika prevedie všetkými oblasťami potrebnými na hladký štart v škole: KULIFERDO PREDŠKOLÁKOM komplet.

Ide o dvojicu pracovných zošitov, ktoré môžete teraz vyhrať!

raabe.sk

 

Termín súťaže:

16. - 30. 6. 2022

O čo sa súťaží

Súťažíme o dvojicu pracovných zošitov KULIFERDO PREDŠKOLÁKOM komplet. Oba pracovné zošity sú vhodné pre deti predškolského veku od 5-7 rokov. Pomôžu každému dieťaťu v rozvoji všetkých potrebných zručností pre hladký nástup do školy.

 

Súťažná otázka:

 

Pre budúcich prvákov je dôležitá pozornosť, kvalitné zmyslové vnímanie, pamäť, myslenie, predmatematické schopnosti, reč, dorozumievanie, grafomotorika - všetkým týmto oblastiam sa venuje aj sada zošitov KULIFERDO PREDŠKOLÁKOM komplet.

Napíšte, ktorú z týchto oblastí potrebuje vaše dieťa potrénovať, kým si sadne do školy.


Vaše meno a priezvisko:

Vaša poštová adresa:

Váš e-mail:

Váš telefón (pre kuriéra):

Vaša odpoveď do súťaže:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely vyhodnotenia a doručenia výhry. Viac informácií.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Náš TIP