MúdrostiRiešime dilemu

Koľko detí by ste mali mať podľa zverokruhu?

 Anna Veselá   11.07.2018   0

Shutterstock

 

Ak vás pobavil článok, čo hovoria o vás hviezdy a aká ste matka podľa znamenia zverokruhu, máme pokračovanie.

Hviezdy majú totiž odpoveď aj na to, koľko detí by ste mali mať.

Baran: nevie prestať rodiť

Tri, štyri alebo ešte viac? Mamy baranky sa zaľúbia do svojho prvého dieťaťa na prvý pohľad a tak sa im to zapáči, že nebudú vedieť s privádzaním detí na svet prestať. Majú všetko, čo potrebujú, aby zvládli výzvy rodičovského života, a to sú predsa rohy! Tie ukážu v pravej chvíli, keď ich deti nahnevajú. Inak si deti pri nich nemôžu dovoliť ani len b-éknuť.

Býk: tvrdohlavá mama dvoch detí

Matky v tomto znamení by mali mať podľa hviezd dve deti s malým vekovým rozdielom, ideálne, aby deti šupli do kočíka 2v1, čím ušetria na červených šnúrkach, veď jasná vec – býk – červená farba – poverčivosť, nie?

 

 

Blíženec: ideálna matka dvojičiek

Matka – blíženec by sa najradšej pre svoje dieťa aj rozdvojila, preto sa najlepšie hodí na náročnú úlohu matky dvojičiek. Mať iba jedno dieťa by bolo priveľkou záťažou pre oboch, lebo by sa nevedela ovládnuť nerozdávať mu dvakrát toľko lásky, pozornosti a opatery, až by tým dieťa totálne zadusila.

Rak: jedno - dve deti

Mamy račice majú sklon vracať sa späť do minulosti a hľadať tam inšpirácie. Preto sú napríklad úprimne nadšené látkovými plienkami namiesto jednorazových, tak to predsa robili aj naše mamy! Lenže napokon sa pristihnú, koľko času im zaberá život bez výdobytkov dnešnej civilizácie a budú spokojné pri jednom, maximálne dvoch deťoch. 

Levica: štyri mláďatká

Každá levica potrebuje svoje levíčatá. Ideálne aspoň štyri. Matka levica ich totiž zvládne ľavou zadnou labou. Má prirodzený materský inštinkt a nezávislosť a samostatnosť sú vlastnosti, ktoré od nej pochytia aj jej mláďatká.

 

Panna: uhladená matka jedného dieťaťa

Hviezdy vám predpovedajú jedno krásne, sladké dieťatko. Úprimne, viete, že máte sklon k úzkosti a ako ťažko zvládate stres v niektorých situáciách. Ako matka by ste to nemali inak. Ideálne je teda pre vás jedno dieťa, ktorému sa môžete venovať celá.

Váhy: v rovnováhe 2, 4 či 6 detí

Váhy majú radi rovnováhu, pravidelnosť, a to sa odrazí aj na rodičovskom štýle: matky v znamení váh musia byť vyrovnané, na počte detí nezáleží, len ak je to číslo deliteľné dvomi. Žiaden chaos sa nepripúšťa, všetko musí byť zorganizované, režim treba dodržiavať. Potom sú všetci šťastní.

Škorpión: excentrická matka X detí

Škorpiónky sú temperamentné, rýchlo sa prispôsobia, keď sa stanú matkami. Zvládli by vychovať aj celé vojsko detí, toľko lásky majú totiž na rozdávanie. No keď si nedajú pozor a venujú sa iba deťom, potom vyprahnú ako škorpión na púšti.

Strelec: dobrodružná mama jedného dieťaťa

Žena – strelec sa nedá spútať, ani keď sa stane matkou. Na to má príliš dobrodružnú povahu, aby sa nechala obmedzovať. Jedno dieťa jej stačí, pretože to šupne do šatky ako ďalšiu príručnú batožinu a môže sa vydať znova objavovať svet.

Kozorožec: supermatka troch detí

Matky v tomto znamení si môžu dovoliť naozaj všetko, aj vychovať tri deti s malým vekovým rozdielom, popritom zvládať domácnosť a ešte aj robiť si dobre svoju prácu, pretože oni si toho môžu naložiť na rohy ozaj veľa. Tieto matky nevyplakávajú, vedia, že rodičovstvo je ťažký job, ale niekto to predsa robiť musí.

Vodnár: prispôsobivá matka jedného dieťaťa

Vodnárky milujú užívať si život. Zo začiatku je preto pre nich ťažké preorientovať sa na novú úlohu matky. Nakoniec si aj túto rolu začnú užívať. Tieto matky zaujíma všetko, všetko chcú vyskúšať. Experimentovanie by však mohli ohraničiť iba na jedno dieťa.

Ryby: vrúcna mama piatich detí

Tieto mamy sa v materstve nájdu „ako ryba vo vode.“ Takže pokojne 5 detí, možno aj viac, ktoré budú okolo vás krúžiť, budú sa pri vás cítiť vždy v bezpečí a preplávajú pri vás zdarne až do dospelosti.

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.7 z 5. Celkom 6 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Anna Veselá

Vyštudovala som pedagogiku, ale odkedy som mamou, zisťujem, že sa stále mám čo učiť. Najviac o živote sa učím od svojich detí. Len čo zaspia, už aj píšem :)
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised