Bratislavský Deň Detí 2009

(ts, MikSa) 0

Ak sa Vaše deti nestihli vyblázniť do sýtosti na Deň detí, ponúkame Vám ešte ďalšiu šancu zažiť deň plný športu, hier a zábavy pre malých aj veľkých. Brány Bratislavského štadióna Slovan sa v sobotu 13.6. otvoria pre všetkých.

Môžete sa tešiť na špeciálny program pre deti – kúzelnícku show, detskú diskotéku, maľovanie na chodník, nafukovacie atrakcie (gumobeh, lezecká fľaša, gladiátor, šmykľavka). Pre tých najmenších bude vytvorený špeciálny detský kútik.

Športu zdar!

Športuchtiví nadšenci sa budú môcť zapojiť do množstvo tradičných aj netradičných súťaží a hier pre jednotlivcov, ale aj kolektívnych športov ako futbal, bedminton, soft tenis a volejbal. Spolu s deťmi sa súťaží aktívne zúčastnia aj obľúbené rozprávkové postavičky a šašo. Milovníkov futbalu určite zaujme vodný futbal, autogramiáda futbalistov ŠK Slovan Bratislava či exhibičný futbalový zápas.

Ceny

Počas celého dňa sa bude súťažiť o zaujímavé vecné ceny a účastnícky diplom pre každé dieťa. Lákavou cenou bude aj víkendový pobyt v apartmáne Penziónu pod pivnicou (strava, tenisové kurty, golfová akadémia- 2 lekcie s protrénerom) v areáli Snowland,Valčianska dolina v cene 331,93 € /10.000,- sk/- losovanie sa uskutoční zo všetkých návštevníkov podujatia o 16:00.

A čo ešte?

Celým dňom Vás bude sprevádzať obľúbený moderátor TV Markíza Roman Juraško. Nebudú chýbať ani stánky s občerstvením, zmrzlinový stánok, WC či prebalovacie pulty pri detskom ihrisku. Diagnostiku pleti a poradenstvo v starostlivosti o pleť zabezpečí Avene dermoporadkyňa.

Tešíme sa na Vás v sobotu 13.6.2009 od 10.00 hod. na futbalovom štadióne ŠK Slovan Bratislava na Tehelnom poli. Vstup je voľný! Podujatie sa koná pod záštitou námestníka primátora Bratislavy Tomáša Korčeka.

Program

09:00 Memoriál Petra Dubovského (žiacky turnaj)

10:00 Začiatok hier a súťaží

11:00 Maľovanie na chodník

11:30 Silácke súťaže

12:00 Rodinné súťaže (súťaž o najšikovnejšiu maminu a najrýchlejšieho otecka)

13:00 Kúzelnícka „Magic show“

14:00 Detská diskotéka so školou tanca

15:15 Futbalová exhibícia

16:00 Vyhlasovanie výsledkov Memoriálu

16:15 Autogramiáda futbalistov

18:00 Ukončenie podujatia

Pozor!pozor!

Súťaž o najšikovnejšiu maminu a najrýchlejšieho ocina spočíva v zdolaní prekážkovej dráhy: prebeh cez kruhy, prebeh a podlezenie prekážok, slalomový beh, skoky na fit lopte. Maminky, hor sa trénovať! Ockovia nás nesmú zahanbiť. Oteckovia, držíme Vám palce a veríme, že sa na súťaž seriózne pripravíte a svoje ratolesti nesklamete!

BDD – futbalisti, maľovanie na tvár, najrýchleší ocino

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár