Plavecké jasličky MOKO

Peter Kováč (PR) 1
plavecka skolka MOKO

Milí rodičia, pozývame vás so svojím drobcom na kurzy plávania dojčiat a batoliat

do plaveckých jasličiek MOKO, ktoré prevádzkujeme v mestách Pezinok, Martin a Žilina.

Plavecké jasličky sú prípravkou na výuku plávania, formou radostnej hry a cvičení rodičov

s deťmi vo vode, ktorá okrem prípravy na neskorší plavecký výcvik, tiež vhodne pôsobí na zdravý a všestranný vývoj dieťaťa a spestruje denný režim detí aj ich rodičov. Je tiež vhodným doplnkom rehabilitácie detí po niektorých úrazoch, alebo odchýlkou psychomotorického vývoja. Celá výuka je robená hravou nenásilnou formou. Inštruktorky za pomoci pesničiek, básničiek, hračiek a detských plaveckých pomôcok, deti naučia základným plaveckým zručnostiam, ktoré musí zvládnuť každý, kto sa chce naučiť plávať.

Detičky získajú kladný vzťah k vode, cit pre vodu, naučia sa vydychovať do vody, splývať na brušku a na chrbátiku, ponárať sa a orientovať sa pod vodou. Zvyčajne lepšie jedia, spia a otužovaním sa posilňuje ich imunitný systém. Tiež si postupne a nenásilne zvykajú na kolektív detí a ľudí okolo seba, čo im neskôr uľahčí vstup do predškolských zariadení.

Navštevovať naše kurzy môžete už s bábätkom po dovŕšení 3 mesiacov, až do veku 3 rokov. Výuka v kurzoch sa opiera o najnovšie teoretické vedomosti a niekoľkoročné praktické skúsenosti s prevádzkovaním plaveckých jasličiek. Kurzy prebiehajú v priestoroch prispôsobených k pobytu s malými deťmi, v detských bazénoch s vodou vyhriatou na 32oC, s nižším obsahom chlóru oproti bežným bazénom, čo si môžeme dovoliť vďaka uplatňovaniu zvýšených hygienických zásad, častejšej výmene vody a výkonnejšej filtrácii.

Viac informácii sa dozviete na našej webstránke https://moko.sk.

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (4 hlasov, priemerne: 2,80 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. Moj syn absolvoval tento plavecky kurz v Moko Pezinok a boli to vyhodene peniaze. Pristup personalu je otrasny, neosobny, deti nasilne tlacia do plavania aj ked placu, jedno dieta sa povrackalo rovno v bazene, lebo ho instruktorka surovo potapala a pozberala zvratky sietkou a plavalo sa dalej. No hroza. A ked zistia, ze si nepredplacate dalsi kurz pre vase dieta, tak sa stanete priehladnymi a viac sa s vami nikto nebavi. Velmi zla skusenost to bola pre mna aj pre dalsiu mamicku, ktoru som spoznala vdaka tomuto kurzu. Berte to ako radu, tie peniaze sa urcite daju vyuzit aj lepsie.

Pridaj komentár