inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

22.03.2015

Plávanie s bábätkami - hydroterapia pre najmenších

Natália Horváthová

Hydroterapia, inak povedané kúpanie sa s bábätkami a batoľatami, naberá na popularite stále viac. Pokiaľ sa na takýto kurz chystáte, určite vám behá hlavou množstvo nezapovedaných otázok. Je to bezpečné? Kedy je vhodné začať? Aké výhody to prináša? Odpovede nájdete v nasledujúcich riadkoch.

čítaj viac...viac...

21.03.2015

Prečo matky neodpovedajú na e-maily (video)

kika/redakcia

Tiež vám občas napadne, že zapínať ten "krám" vôbec, ale vôbec nemá význam? Potom vám bude toto videjko veľmi povedomé... Dajte vedieť všetkým, ktorým ste napríklad nestihli odpísať na e-mail od augusta :)

čítaj viac...viac...

21.03.2015

Downov syndróm. Prvé dni sú najťažšie...

Mark Selikowitz

Väčšina rodičov, ktorí sa dozvedia, že ich práve narodené dieťa má Downov syndróm, zažije hrôzu a šok. Niektorí majú pocit, že prídu o rozum, pre iných sa tým končí svet. Takmer všetci prežívajú zmätok a skľúčenosť.

čítaj viac...viac...

20.03.2015

Kúpanie bábätka vo vedierku (+ video)

Mária Kopčíková

Rodičia, ktorí majú s vedierkom skúsenosť, hovoria, že je to nezabudnuteľný zážitok. Nemali by ste však použiť hocijaké vedierko z obchodu, ale špeciálne vedierko na kúpanie detí. Aké sú jeho výhody a nevýhody a koľko asi stojí?

čítaj viac...viac...

19.03.2015

Tvoríme s deťmi: Jarný papierový lampión

Zuzana Špačková

S deťmi sme sa rozhodli, že si trošku jari spravíme aj v detskej izbičke, že si vynovíme – zjarníme - lampu, luster, tienidlo či ako to nazvať :) Idete do toho tiež?

čítaj viac...viac...

18.03.2015

V škôlkach po novom a vraj jednoduchšie

Zuzana Špačková

V súčasnosti platný „program“ učiteľkám komplikuje prípravu na prácu s deťmi, má zbytočne zložitú a neprehľadnú štruktúru, cieľové požiadavky na dieťa sú formulované väčšinou obšírne a veľmi nejasne a nenadväzuje na ďalšie vzdelávanie v základnej škole.

čítaj viac...viac...

17.03.2015

46 dôvodov, pre ktoré 3-ročné deti chytia nervy

kika/redakcia

Vyzerá to tak, že byť dieťaťom musí byť veľmi ťažké. Otec 3-ročného chlapca zostavil zoznam 46 dôvodov, pre ktoré chytil jeho syn „besnotu.“ Ak máte trojročné dieťa doma, asi už tušíte, že na liste môže byť skutočne čokoľvek. Slovom čokoľvek.

čítaj viac...viac...

16.03.2015

Súťaž o balíček testov Woman Secret

Súťaž

Prinášame Vám súťaž o kvalitné a spoľahlivé testy Woman secret. Výherný balíček v hodnote 45 eur obsahuje 3x2 tehotenské testy, 1x5 ovulačných testov a 1 test na určenie pohlavia bábätka.

čítaj viac...viac...

16.03.2015

Rodičovské inštinkty zakapali, prečo asi

Takakika

Montujeme na deti senzory, prijímače, vysielače, kliky-klaky, čo sa dajú zapnúť na plienku, či priamo na nohu, elektrosmog a rádiové žiarenie bokom. Veríme prístrojom a mašinám, nie aby sme dôverovali radšej sebe, svojej rodičovskej intuícii a zamerali sa viac na svoj vzťah k dieťaťu.

čítaj viac...viac...

15.03.2015

Vaše bábo má 12 týždňov

redakcia

Tretí mesiac je v živote malého človiečika pomerne veľký zlom, začína sa viacej hýbať, ovláda si ruky i hlavu. Začína vydávať viacej zvukov a môže sa už obrátiť z chrbátika na bruško.

čítaj viac...viac...

inzercia