Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

21.07.2014

Vyhrajte OPEL Combo Tour s plnou nádržou na týždeň

súťaž

Vyhrajte praktický van OPEL Combo Tour s plnou nádržou na týždeň a povozte rodinku po Slovensku. Stačí nám prezradiť, kde ste tento rok jedli najlepšie bryndzové halušky :)

čítaj viac...viac...

21.07.2014

Radšej naboso, ako ortopedické topánky

Petra Polovková

Robert S. Mendelsohn v knihe "Jak pečovat o zdraví dítěte...navzdory vašemu lékaři" dokonca tvrdí, že topánky nie sú vôbec dôležité. Jediným účelom topánok je ochrániť pred zranením.

čítaj viac...viac...

20.07.2014

Matky "harcovníčky"

Barcha

Sestrička na do mnou stojí, s výrazom "ach, ty padavka!", dobre že si nepodupkávala nohou od netrpezlivosti. "Musíme vás previezť, potrebujeme uvoľniť posteľ."

čítaj viac...viac...

19.07.2014

Ako prežiť dovolenku s deťmi

Hannah

Prežiť v duševnom i fyzickom zdraví myslím. Možno vám to nepríde ako problém, ale ja som sa až životnou skúsenosťou naučila, že netreba očakávať príliš veľa. V prvom rade nečakajte, že si oddýchnete.

čítaj viac...viac...

18.07.2014

Tri tipy na rýchle ovocné raňajky

Lenka Tinková

Zdravé recepty sú často tie čerstvo pripravené a na to treba aj veľa času. A toho, povedzme si úprimne, príliš nazvyš nemáme. Ale aj medzi zdravými jedlami sú super rýchlovky. Keď už máme leto v plnom prúde, vyskúšajte si tieto ovocné raňajky, ktorými určite deti nesklamete.

čítaj viac...viac...

17.07.2014

Lentilkové šarlotky

Želmíra

Aj k vám príde dnes na návštevu Janko s Marienkou? Alebo sa v hračkárskej kuchynke len tak hráte na oslavu? Zahrajte sa naozajstne. Tak napríklad...

čítaj viac...viac...

17.07.2014

Závisláci na cukre a iní sladkožrúti

Takakika

Pozorujem to už nejaký ten piatok, keď otvorím na pláži dózu s koláčmi, sú pri mne prvé tie deti, ktoré spravidla vidím prežúvať iba samé zdravšie verzie maškŕt, sušené ovocie, oriešky a tak. Rodičia zrovna nekypia nadšením, radšej rýchlo podávajú obielený kaleráb.

čítaj viac...viac...

16.07.2014

Wellness Hotel Borovica**** Štrbské pleso, Penzión Gyory*** Thermal Corvinus Veľký Meder

redakcia

Vyhrajte prázdninový pobyt na Štrbskom Plese alebo vo Veľkom Mederi. Zapojte sa do súťaže do 31. júla zodpovedaním krátkej súťažnej otázky. Losujeme už 1. augusta.

čítaj viac...viac...

16.07.2014

Dieťa ako nízkonákladová položka

Antimama

Občas počúvam, že ľuďom sa nechce mať viac detí, prípadne žiadne, lebo majú pocit, že je to veľmi drahá záležitosť. Rozhodla som sa tento mýtus vyvrátiť.

čítaj viac...viac...

16.07.2014

Aj Pokahontas mala tetovanie

Monika Erdofy

Štyri tajomstvá, ktoré prekvapia aj rozprávkových znalcov. Vedeli ste napríklad, že Pocahontas je jedinou spomedzi Disney princezien, ktorá má na tele tetovanie? Snehulienka má len 14 rokov, čo z nej robí najmladšiu Disney princeznú. Malá morská víla Ariel je voľne inšpirovaná astronautkou a ...

čítaj viac...viac...

inzercia