ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

14.06.2016

9 tipov, ako cestovať s malými deťmi

Silvia Hanová

Skĺbiť potreby malých detí s tými cestovateľskými, určite predstavuje veľkú výzvu. Skúsení rodičia – cestovatelia sa preto podelili o svoje tipy ako efektívne zvládnuť cestovanie s menšími ratolesťami.

čítaj viac...viac...

14.06.2016

Materinský pud slobodného otca

Bernard

Som slobodný otec 11-ročnej dcéry, s ktorou žijem sám už štyri roky. Často okolo seba počúvam, ako ľudia hovoria, že musí byť pre muža veľmi náročné vychovávať dieťa. Ja si to nemyslím.

čítaj viac...viac...

13.06.2016

Nie si jediná mama na svete, ktorá nemá svoj deň

Takakika

Mať konečne 10 minút voľno od vlastných detí a byť v epicentre nejakých cudzích. Nie!!! Všetko vo mne kričalo. Prečo si tie nevyspaté matky musia piť svoju hnusnú bezkofeínovú kávu práve pri mne?

čítaj viac...viac...

12.06.2016

Tvoríme s deťmi: jahody z vlašských orechov

Zuzana Špačková

Jahody by ako dekorácia dlho nevydržali. Najskôr by ich niekto „okoloidúci“ zjedol. A bolo by po jahodovej výzdobe. Ale keby ste si spravili jahody z vlašských orechov, tie by vám zaručene vydržali dlhšie...

čítaj viac...viac...

11.06.2016

Video: 4 dôvody, prečo by ženy NIKDY nemali kojiť na verejnosti

Kristina Kuzmić

Je to urážlivé a nevhodné. Nežijeme v spoločnosti, v ktorej je v poriadku ukazovať odhalené poprsie. Ak dojčíme na verejnosti a niekto okolo nás prejde, môžeme ich prsníkmi pobúriť.

čítaj viac...viac...

10.06.2016

Tucet zručností, ktoré ste sa naučili pri deťoch

Alexandra Húsková

Viete, prečo sú matky vo všeobecnosti šikovné a "multitaskové"? Nie preto, žeby až tak veľmi chceli, ale jednoducho preto, lebo MUSIA byť!

čítaj viac...viac...

10.06.2016

Deti na palube lietadla

MikSa / hana

Dobré rady pri „rodinnom cestovaní“ lietadlom na dovolenku, tipy na príručnú batožinu do lietadla, ako môžte zabaliť mlieko a detskú stravu na palubu lietadla, ceny leteniek pre deti, na čo netreba zabudnúť pri leteckej dovolenke...

čítaj viac...viac...

09.06.2016

10 spôsobov, ako už najmenším deťom ukázať, že čítanie môžu mať radi

Mária Kopčíková

Dospelí musia ukázať dieťaťu, že knihy vôbec existujú, že ich môžeme používať, ako ich používame ... Žiaľ, rodičia posledného desaťročia svojim malým deťom čítajú len veľmi málo. Oveľa častejšie deti sedia s tabletom, mobilom, či pred nejakou „edukačnou“ TV.

čítaj viac...viac...

08.06.2016

Modelovanie

Mgr. Jana Vlašičová

K výtvarným činnostiam – aj keď na to často zabúdame, patrí aj modelovanie. Zvyčajne sa mu venujú deti až neskôr (zhruba od druhého roku veku), možno s ním však začať už skôr a síce v 12. mesiaci.

čítaj viac...viac...

07.06.2016

Deti musia byť pripútané aj v autobusoch

Zuzana Špačková

Tie otázniky v očiach rodičov, keď ich deti nastupujú do autobusov a idú do školy prírody alebo na výlet, možno hovoria za všetko. Prídu v poriadku? Pocestujú pripútaní? Koľko ide vlastne detí a učiteliek?

čítaj viac...viac...

inzercia