ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

01.05.2016

Načo ste mali dieťa, keď si s ním neviete rady?

Takakika

Vášmu bábätku sa v preplnenej MHD fakt že nepáči, zajakáva sa od plaču, popolavie v tvári, ani na stý pokus nevie prísť k sebe. Pani s čerstvo nafarbenými fialovými vlasmi sediaca proti kočíku, listuje si v akciách, keď tu po vás zazrie a len tak prehodí: “Vy načo ste mali dieťa, keď ho neviete utíšiť.”

čítaj viac...viac...

30.04.2016

Zlozvyky

Mária Kohutiarová

Na zlozvyky sa neumiera.Na úvod jednoduché pravidlo: nedramatizovať, odpútať, zabaviť, vydržať. No pokiaľ to trvá dlho a zlozvyk je intenzívny, treba pátrať po príčine.

čítaj viac...viac...

29.04.2016

Pridávam sa do radu matiek zúfaliek

Martina

Potom sa narodil druhý syn a myslela som si, že horšieho dieťata niet. Ale omyl! Vždy môže byť horšie. Dúfala som, že to tretie bude za odmenu, že som zvládla to druhé. Túžila som po babe a tak ju mám.

čítaj viac...viac...

29.04.2016

Poslankyňu nevpustili s bábätkom do pléna parlamentu

Kika Kováčiková

Som presvedčená, že malé dieťa patrí k rodičom. Veď je rok 2016. A preto ma zaskočili počudovaní zamestnanci parlamentu, ktorí dali najavo, že dieťa v tejto budove nie je vítané.

čítaj viac...viac...

28.04.2016

4 hudobno-pohybové hry aj na detskú narodeninovú party

Zuzana Špačková

Každá dobrá oslava je plná zábavy, smiechu a hier. Aby hostia odchádzali naozaj s dobrým pocitom, treba si program pripraviť, pre prípad „keby niečo“... Potrebujete pár inšpirácií?

čítaj viac...viac...

27.04.2016

Ako u detí trénovať pravo – ľavú orientáciu

Mária Kopčíková

Vek, kedy by dieťa túto schopnosť malo mať, odborníci stanovujú do veku 6 – 9 rokov, pričom najväčší dôraz sa kladie na vek 6 – 7 rokov. Zároveň však upozorňujú, že pri nácviku deti túto zručnosť zvládnu už okolo 4. narodenín.

čítaj viac...viac...

26.04.2016

Prečo spia fínske bábätká v papierových krabiciach? (+video)

Kika Kováčiková

Baby boxy priniesli éru oddeleného spania bábätka a rodičov. Rodičia, ktorí dovtedy spávali s bábätkom v jednej posteli, dostali odporúčanie, aby s tým kvôli bezpečnosti a zdraviu bábätka prestali.

čítaj viac...viac...

26.04.2016

7 tipov, ako zabaviť celú rodinu

Silvia Paprancová

Rodinné výlety vám neujdú, ale ten, na ktorý pozýva Polus v sobotu 30. apríla, zažijete iba raz v roku. Máme pre hneď sedem dobrých dôvodov, prečo bude stáť za to!

čítaj viac...viac...

25.04.2016

Krásna fotka: 5-ročný syn zachytil, ako mama tíši chorú sestru

Annie

Malá Summer začala neutíšiteľne kašľať. Mama ju zobrala na ruky, ale čoraz viac bola hysterická. Tak obidve vyzliekla a vošla do sprchy, aby sa Summer upokojila.

čítaj viac...viac...

24.04.2016

Čo mám teraz robiť?

Mária Kohutiarová

Nemôžem ho ani nakojiť, sťažovala sa mi zúfalo do telefónu. Jej teraz už prostredný päťročný zázrak, riadna vrtuľa bez bŕzd, si to jednoducho neželá – lebo aj keď sa na súrodenca tešil, mal predstavu, že všetko bude po starom.

čítaj viac...viac...

inzercia