ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

06.06.2016

Zmyslami k zdravému vývinu dieťatka

pr

Vedeli ste, že môžete výrazne ovplyvniť vývin svojho dieťatka už od prvého dňa jeho života? Nemusíte čakať až kým podrastie, aby ste v ňom mohli začať podnecovať zvedavosť a nechať ho spoznávať svet všetkými zmyslami.

čítaj viac...viac...

06.06.2016

Čo by ste mali vedieť o „zúbkovaní“ a ešte trosku viac

pr

Prerezávanie mliečnych zúbkov je dôležitou etapou vo vývoji dieťaťa. Niekedy sa zúbky prerežú bez výraznejších prejavov, niekedy naopak dokážu potrápiť nie len dieťatko, ale aj rodičov. Čo všetko je vhodné vedieť o tejto etape vo vývoji malého človiečika a ako mu ju dokážeme čo najviac uľahčiť?

čítaj viac...viac...

06.06.2016

Čo všetko dávate deťom, keď im dávate lásku?

Silvia Hanová

Nedostatok lásky môže napáchať na nás aj našich deťoch obrovské škody. Pri výchove tých najmenších a najkrehkejších bytostí to platí dvojnásobne.

čítaj viac...viac...

05.06.2016

Ako podporiť kvalitné prežívanie vzťahu s dieťaťom

Mgr. Katarína Greškovičová

Mama, kde si? Mama, rozprávaj sa so mnou. Pozri čo robím. Mama, zachráň ma! Mama, kto to je? Mama, to bolí...Citová väzba nie je tým lepšia, čím viac kníh človek prečíta o výchove a o deťoch. Kvalita citovej väzby je v priamej úmere kvalite času stráveného spolu.

čítaj viac...viac...

04.06.2016

Životné minimum a sociálne dávky 2016-2017

Kristína Kováčiková

Životné minimum ostáva zmrazené aj k 1. júlu 2016. Pre rodičov to znamená, že si neprilepšia, pokiaľ ide o tieto sociálne dávky a príspevky od štátu.

čítaj viac...viac...

03.06.2016

Spievankovo číta deťom

TS

Na jeseň vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri hneď päť kníh, štyri leporelá pre najmenších a kniha pre deti od 4 rokov, ktoré budú plné rozprávok z krajiny Spievankovo.

čítaj viac...viac...

03.06.2016

Capnutie po zadku - dá sa aj inak?

Kika Kováčiková

Dieťa stále vybieha na cestu, napriek upozorneniu. Jeho správanie je nebezpečné. Čo sa stane, ak spoza rohu vyletí auto a vodič nezbadá dieťa, ktoré mu nedočiahne ani na kapotu? Vtedy by podľa Lemana malo nasledovať capnutie po zadku.

čítaj viac...viac...

02.06.2016

Moja mama bola krava! Dozviete sa na bilbordoch

Jana Andrejová

Videli ste už tento bilbord? Ja žiaľ áno a zrovna v blízkosti školy, kam chodia moje deti.

čítaj viac...viac...

02.06.2016

Júnové vydanie MAMA a ja

Janka Fialová

Čo radia odborníci, ak si na dovolenku s rodinkou vyberiete exotickú destináciu? Čo zistila naša redaktorka o sexuálnom živote rodičov? Viac sa dočítate v článku Sexuálny život po narodení detí.

čítaj viac...viac...

02.06.2016

24 spôsobov, ako využiť vlhčené utierky – okrem ich pôvodného účelu

Klára Grafová

Aktuálne by som použitie tohto kusu „povinnej“ výbavy pre deti videla skôr v iných oblastiach. Akých? Určite sami máte mnoho skúseností, kedy ste vlhčené utierky využili úplne inak, než na utretie zadočku svojim deťom. Ako ich úplne bežne používajú iní ľudia?

čítaj viac...viac...

inzercia