Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

08.01.2015

Prvé tri mesiace - 1. časť

Mgr. Art Anna Sedlackova, ArtD.,

Prvé tri mesiace majú v živote dieťaťa výnimočné postavenie. Je dobré, ak v tomto období čo najviac prispôsobíme rytmus a priebeh našich dní potrebám bábätka. Sledujme, ako prechádza z bdenia do spánku, z hladu do nasýtenia, z pokojného bdenia a záujmu k príliš veľkému rozrušeniu.

čítaj viac...viac...

07.01.2015

Ako budú vyzerať moje prsia, keď dodojčím?

Mária Kopčíková

Nedávno sa ma spýtala kamarátka, že aký mám názor na to, že v UK matky nechcú dojčiť, aby si vraj nepokazili prsia. A že či naozaj to dojčenie až tak zlikviduje prsia a stanú sa z nich kokršpanielie uši?

čítaj viac...viac...

07.01.2015

Krásne video: Aj malí chlapci vedia, že ženu neudrieš ani kvetinou

kika/redakcia

Chlapcov vo veku 7 - 11 rokov požiadali, aby udreli dievča. Aké boli ich reakcie? Pozrite si toto video, ktoré chce poukázať na problematiku násilia voči ženám.

čítaj viac...viac...

05.01.2015

Veľký horoskop pre bábätká na rok 2015

Takakika

Dobrá správa. Len čo prejde Saturn do znamenia Strelca, ukážu vám vaši malí kozorožci, akí sú tvrdohlaví a precitlivení. A vy sa budete tešiť, lebo viete, že len cez krízu môže Vaše bábätko duchovne rásť, tak ako my, rodičia.

čítaj viac...viac...

03.01.2015

Kráľovstvo za čistý nos

Mária Kohutiarová

Zúfalo utieram a odsávam stále vyliezajúce sviečky z detského nosíka. O tom, že by sa vysmrkal, môžem len snívať, má len rok a zásahu okolo nosa sa bráni. Prečo to dať von? A ako na to?

čítaj viac...viac...

03.01.2015

Agátka a zelená príšera

Katarína Reiterová

Keď Agátka dokreslila a pozrela na obrázok, neverila vlastným očiam! Krídla sa začali hýbať, nohy robili kroky, chvost sa strepotal zo strany na stranu. Drak ožil!

čítaj viac...viac...

02.01.2015

Januárové vydanie MAMA a ja

Janka Fialová

MAMA a ja už 15. rok prichádza s informáciami, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v oblasti tehotenstva, rodičovstva, ale i v problémoch s otehotením či výchovou.

čítaj viac...viac...

01.01.2015

Novoročné želania nejedného otca (video)

kika/redakcia

My, matky máme iba tie najskromnejšie želania do nového roku: možno len, aby sa náš život netočil iba okolo detí. A čo otcovia? Aj oni majú určite nejaké predsavzatia a želania...

čítaj viac...viac...

31.12.2014

NAJčítanejšie články na babetko.sk v r. 2014

redakcia

Skôr, ako urobíme bodku za uplynulým rokom, nech sa páči. Toto sú články, ktoré ste v roku 2014 najviac čítali na www.babetko.sk. Ďakujeme:)

čítaj viac...viac...

31.12.2014

NAJdiskutovanejšie články na babetko.sk v r. 2014

redakcia

Ktoré témy roka 2014 najviac zasvrbeli Vaše prsty? O čom ste najviac diskutovali na babetko.sk? Pozrite si s nami zoznam NAJdiskutovanejších článkov roka 2014. 

čítaj viac...viac...

inzercia